• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üzerinizdeki itemlere Attribute basmak :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dulcie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
139
8vps3.png
Merhaba arkadaşlar ben SteelBalls :)

Üzerindeki itemlere Attribute (HP, MP, Defance, Atack) basmayı anlatacağım :)

İhtiyacımız olanlar. Attribute Disk. Bunları data digiegglerini kırarken çıkarabilirsiniz. Nadirde olsa moblardanda düşer.

Bu disk HP diski ve sadece ceket (t-shirt) için. Itemin infosunda belirtilir gösterdiğim gibi.

7z7h2.png

K.bakmayın fazla zamanım olmadığı için pek açık bir anlatım olmayacak, ama anlaşılcağını umuyorum :)

7z7nm.png

Öncelikle bu NPC yi bulalım, bu eleman Yokohamadaki Doruphin. Herhangi bir haritada <Equipment Merge> NPC sini bulun.

Açın ve Attribute Analysis i seçin, Diskimizi boş slota koyum Analys diyelim.

Daha sonra yine aynı NPC yi açıp Equipment Merge yi seçin.

1. Slota T-shirt ümüzü koyalım ve sonraki slotada İdent edilmiş diskimizi koyalım (Analys etmeden diski koyamazsınız)

Mergeyi seçin ve iteminize özellik basılmıştır :)

SteelBalls // Maxigame

Not: Lütfen Ç[Alıntı] yapmayın. Burdaki herhangi bir konuyu :)

Son düzenleme:
Geri