• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Uzun bi aradan sonra video düzenledim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bolcetik
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben de BF3 oynamak istiyorum :D :D :D Geçişler ve oynatma çok güzel cidden. müzik seçimini de takdir etmek istiyorum ayrıca :D :D

Noshahr Canals diyorsun yani, müsait olduğunda atabiliriz istersen :)

[MENTION=46788]Bolcetik[/MENTION]

2 Tane sorum olucak :

1-) Mouse marka ?
2-) Nasıl MP oynayabilirim ?

2 Tane sorum olucak :

1-) Mouse marka ?

İkinci soruna cevap vereyim ;

Oyun Battlefield 3 ve Battlefield 3 Premium Edition olarak ikiye ayrılıyor. Battlefield 3 Steam üzerinden bedava sanırım veya süreli bir şekilde bedavaydı. Premium Edition ise ücretli ve 72 TL.
Arada ne fark var diyeceksen Premium Edition'da ek paketler + maplar mevcut.

İkinci soruna cevap vereyim ;

Oyun Battlefield 3 ve Battlefield 3 Premium Edition olarak ikiye ayrılıyor. Battlefield 3 Steam üzerinden bedava sanırım veya süreli bir şekilde bedavaydı. Premium Edition ise ücretli ve 72 TL.
Arada ne fark var diyeceksen Premium Edition'da ek paketler + maplar mevcut.

origin :D :D

o değil sistem özelliklerin nedir kayıt almana rağmen fps yüksek. Benim laptob tırışka yaz geldi diye oyunlara giremioyoz.

Noshahr Canals diyorsun yani, müsait olduğunda atabiliriz istersen :)

@Bolcetik
Olabilir tabii , origin nickim Bolcetik07 :)

2 Tane sorum olucak :

1-) Mouse marka ?

A4 Tech F4 V-Track Kablolu Gamer Mouse - Siyah - Vatan Bilgisayar mouse bu .
mp içinde arkadaş gerekli cevabı vermiş :)

origin :D :D

o değil sistem özelliklerin nedir kayıt almana rağmen fps yüksek. Benim laptob tırışka yaz geldi diye oyunlara giremioyoz.

Laptop bu : MSI Global GE60 0ND geçen kış aldım i7 li ve 1920x1080 versiyonu

Geri