• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

uzun bir aradan sonra ibot

Şu anda indirmenizi tavsiye etmiyorum çünkü ibotforfun adresli blog bir aralar silindi şimdi tekrar açılmış fake olabilir dikkat ediniz. Biz onay vermeden lütfen denemeyiniz aksi halde charınızdan veya itemlerinizden olabilirsiniz.

Biraz önce denedim bana fake gibi geldi, seçim sizin eğer başka bir arkadaşımız çalıştırırsa videoya çekerse iyi olur.

çalışıyor dogru ama oyuna start dedigin anda client atıyor sadece clientless olarak çalışıyor gaiba.

hmm belkide fakedir belli olmaz
zaten 1-2 haftaya öğrenicez ne olduğunu.

----------

bu arada kapatılan blogu sadece eski yöneticisi tekrar açabiliyomuş bu olay doğrumu bi bilgisi olan warmı?
ben adama sorduğumda bana öyle söyledi
eğer böyle değilse fakedir.
(dediğiniz gibi)

hmm belkide fakedir belli olmaz
zaten 1-2 haftaya öğrenicez ne olduğunu.

----------

bu arada kapatılan blogu sadece eski yöneticisi tekrar açabiliyomuş bu olay doğrumu bi bilgisi olan warmı?
ben adama sorduğumda bana öyle söyledi
eğer böyle değilse fakedir.
(dediğiniz gibi)
Eğer blogu google hesabıyla beraber silerse tekrar açamaz ama sadece blogu silerse öyle bir ihtimal var onu geçtim botu denedim bende çalışmadı clientless falan id pw girdim giriş bilgileriniz gönderildi yazdı karakter adları gelmedi.

linkler dosya ihlali nedeniyle silinmiş sanal makine de deniyim.
sonucu yazarım.

Son düzenleme:

Eğer blogu google hesabıyla beraber silerse tekrar açamaz ama sadece blogu silerse öyle bir ihtimal var onu geçtim botu denedim bende çalışmadı clientless falan id pw girdim giriş bilgileriniz gönderildi yazdı karakter adları gelmedi.

belkide dediğiniz gibi
ama ben bunu yapıcam kararlıyım.
ama şu zamanlar çok meşgul olduğum için bakamıyorum fazla.
hiç olmadı agbota talim edices :D

siteye girip baktım normal sro vede r versiyonu çıkmış çalışması eskisi gibi değil galiba youtube videosunu izledim

oyunu clientless olarak çalıştırdım ^^
sıra clientlide :D

bu arada clientsiz giricekler orda ismi girmeliler yoksa solda karakterler gelmiyor.

Karakter seçme ekranı gelince çarın ismini mi 2. Şifreyi sormuyormu
2. şifre sormuyo o zaman

----------

kasma hzı eskisi gibi
hiç bi sıkıntısı yok
ama çok fazla ram ve cpu kullanımı olduğu için 7-8 çarlar olmucak gibi :D
ama olsun 4-5 tane pc war :D

----------

bu arada modlar şu benim yeni üye ibaresini kaldırın la :D
2010da kayıt olduk olmuyo böle :D

----------

bu arada çift çar hakkatten açılmıyo :S