• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Valorant - Kapalı Betaya Nasıl Kayıt Olurum ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Firebeatz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Firebeatz

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
76
maxigame_logo_banner1.png

Riot Games'in 07.04.2020 tarihinde kapalı beta olarak yayınladığı Valorant oyununa kayıdıyla alakalı birkaç bilgi vermek için rehber açma gereksinimi duydum. Riot Games'in verdiği tarih üzerine 2020 yazında oyun büyük açılışı yapacak diye bilgi var. Tabiki internet üzerinden araştırılınca kolayca bulunuyor ama foruma bir katkısı olacağını düşündüğüm için yardımcı olmak istedim.

maxayrac2.png

Kapalı Betaya Nasıl Kayıt Olurum ?

1. Öncelikle http://beta.playvalorant.com/tr-tr/ bu link üzerinden Valorant sitesine giriyoruz.

UK5Ka7.png

2. Daha önce var olan bir LoL yada Riot Games üyeliğiniz varsa Oturum Aç diyebiliriz. Eğer yoksa Hesap Oluştur dan kısa ve basit bir şekilde üyelik alabiliriz.

Aj2mvC.png

3. Daha sonra yukarda gördüğünüz seçeneklerdeki adımları izliyoruz.

a) Var olan bir twitch yayın hesabınız varsa direkt hesabınızı bağlayabilirsiniz. Yoksa mutlaka bir twitch hesabı da açmalısınız.

b) Bilgisayar, telefon veya tabletten mutlaka üyeliğiniz açık bir şekilde Valorant yayını izlemeniz gerekiyor. (Drops Online yazan yayınlara mutlaka dikkat edin. Twitch'in belli bir algoritması olmadığından ne zaman çıkcağı ile alakalı pek bir bilgi yok. Fakat iyi bir izleme süresi yakalarsanız bana göre yayından dolayı twitch bildirimlerinizi kontrol ederseniz çantanıza eklenmiş olur.)

c) Basit bir şekilde İndir butonuna tıkladıktan sonra Valorant oyununu indirebilirsiniz. (İllaki yayından drop düştükten sonra Valorant indirmenize gerek yoktur. İndirip drops olmasını da bekleyebilirsiniz.

Hangi Twitch Kanallarını İzlemeliyim?

Kolayca bulabilmeniz adına yayıncıların yanına linklerini de ekledim, tıklayıp eğer yayıncı aktifse izleyip drops elde edebilirsiniz.

Not:
Yayıncıların Valorant oynadığına ve !DropsOnline! vb. yazılarına dikkat ederek izleyin.

5qCABd.jpg

Geri