• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Valorant - Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Firebeatz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Firebeatz

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
76
maxigame_logo_banner2.png

Riot Games'in Valorant hakkında websitesinden yayınladığı sıkça sorulan soruları belirtmeye çalıştım. Yeni sorular eklendikçe güncellenecektir.

1. Valorant Ne Zaman Çıkacak ?

2020 Yazında.

2. Kapalı Betaya Nasıl Katılabilirim ?

Bir önceki rehber konumu inceleyerek katılabilirsiniz.

Rehber Konu : https://www.maxigamerz.com/t/261749-valorant-kapali-betaya-nasil-kayit-olurum

3. Valorant Hangi Bölgelerde Oynanabilecek?

Valorant'ın kapalı betası 7 Nisan'da Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye, Rusya ve Avrupa'da oynanabilir konuma girdi. Dünyanın geri kalanı da izleyen aylarda dâhil olacak.

4. Valorant'ı Oynamak Ücretsiz mi Olacak?

Valorant'ı oynamak tamamen ücretsiz olacak; ancak oyun içi kozmetik öğeleri (bir nevi LoL'deki Rp gibi) satın alabileceksin.

5. Valorant Benim Bilgisayarımda Çalışır mı?

Valorant dünya çapında herkesin rekabet edebilmesi amacıyla pek çok farklı PC donanımında çalışabilmesi için optimize edildi.

hSE0ij.png

6. 35 Ping ya da Altında Oynayacağımın Garantisini Verebiliyor musunuz?

Öyle bir garantimiz yok. Valorant oyuncularına düşük gecikme süreleri sağlayabilmek adına dünyanın dört yanına veri merkezleri kursak da bu veri merkezlerinin illa ki bazı noktalara görece uzak kalacağını ve bunun da istediğimizden yüksek ping değerlerine yol açacağını biliyoruz. Bunun sebebi bulunduğunuz noktada oyuncu yoğunluğunun az olması ya da o bölgenin fiziksel bir veri merkezi kurmaya elverişli olmaması (güvenlik, politik istikrar vb. sebeplerle) olabilir.

Geri