• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Varus için soru

-CapsLock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Şub 2011
Puanı
53
Varus nerden gitmelidir ? Bot - Mid- Top ?

Yapılandırma, runes ve oyun içi aldığım itemler şu rehbere göre ; tıklayın

Şmdiden teşekkürler. Bu arada reklama girmez heralde bilmeyen yoktur ve sadece lol u kapsayan bir site diye biliyorum

varus bot gitmelidir tabiki yanında bir support ile birlikte ben yanıma leona yada sona tercih ederim item içinse verdiğin site de build fena değil ie,bt,phontom dancer,bide runaas bu yeni item çok iyi gider varusda pasifiyle hem seri farm hemde tflerde çok lu vuruş yaparsın.

varus bot gitmelidir tabiki yanında bir support ile birlikte ben yanıma leona yada sona tercih ederim item içinse verdiğin site de build fena değil ie,bt,phontom dancer,bide runaas bu yeni item çok iyi gider varusda pasifiyle hem seri farm hemde tflerde çok lu vuruş yaparsın.
Bu champ mid gidemez değil mi :D Sansıma yanıma gelen adamlar hep ezik filan oluyo hiç yardımları olmuyo hep 2 v 1 baş etmek zorunda kalıyorum

Mid gidebilir ap kasıp mid giden varus çok gördüm ama ne kadar iyi ne kadar kötü tartışılır..

Mid gidebilir ap kasıp mid giden varus çok gördüm ama ne kadar iyi ne kadar kötü tartışılır..

ad çok daha iyidir ad vs ap yapıldığını gördüm ad olan çok rahat aldı life steal falan daha iyi iş görüyor q skili ad e skili ad w pasifi ap dmg atıyor ve ult si ap 2 skill için ap kasmaya deymez

ad ve ap ne oluyo beyler :D

ad attack damage, ap ability power oluyor. Eğer Türk servernda oynuyorsan saldırı gücün ve yetenek gücü olarak söyleyebilirim. ashe,varus,graves gibi herolar oyunun ad taşıyıcılarıdır. fizz,swain katarina gibi herolarda ap taşıyıcılardır. sanırım yeni başlamışsın bu arkadaşın konusundan kısaltmalara bak,yarımcı olur bunlar https://www.maxigamerz.com/f513/league-legends-oyun-kisaltmalari-genis-173046/

Geri