• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VatanBilgisayar ve Ürün Değişimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Physnx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Physnx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Eyl 2014
Puanı
5
Geçenlerde VatanBilgisayardan aldığımız Philips 47pfk6309/12 modelli cihazı aldık ve hüsrana uğradık. Gerek teknik servis olsun gerekte Vatandakiler olsun yaşadığımız sorunları anlattım fakat ürün değişimi gibi bişeyin mümkün olmıycağını söylediler.Yaşadığımız sorunlar Arayüzün berbat olması o kadar lanet bişey ki kanal geçişleri çok yavaş menü ye geçiş ve liste açılması ölüm ki bunun dışında scarttan bağladığımız uydu alıcısını takınca tv kumandası işlevsiz kalıyor.Bunu sorunların yazılımsal olduğunu ve donanımsal olmadığı içinde değişim yapılamıycağı söylendi.Biz bu ürünü değiştirmek için neler yapabiliriz.Daha alalı 2 hafta bile olmadı.

Şikayetvar'a konu aç. 1 aylık iade hakkını hangi sebeple senden alıkoyuyorlar?

Şikayet var'a konu açmak mantıklı ama onaylanması biraz vakit alıyor biraz uğraşırsın ama Tüketici Haklarına şikayet edersen kesin bir sonuç alacağına inanıyorum karlı bile çıkabilirsin.

Şikayet var'a konu açmak mantıklı ama onaylanması biraz vakit alıyor biraz uğraşırsın ama Tüketici Haklarına şikayet edersen kesin bir sonuç alacağına inanıyorum karlı bile çıkabilirsin.

Hocam suratlarına vurabiliceğim bir madde vs yok mu? Şimdi mahkeme vs uğraşmak sıkıntılı evdeki herkes çalışıyor.Üründe zaman aşımına uğramadan çözüm bulunsun istiyorum.

Hocam suratlarına vurabiliceğim bir madde vs yok mu? Şimdi mahkeme vs uğraşmak sıkıntılı evdeki herkes çalışıyor.Üründe zaman aşımına uğramadan çözüm bulunsun istiyorum.

Çok fazla bilgim yok ama Tüketici Hakları her ilde mevcut biraz da googleda araştırma yaparsan detaylı bilgi sahibi olursun. Öyle mahkemelerde falan da koşturacağını sanmıyorum

Geri