• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vb 2010 bir soru

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan LegendM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

LegendM

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Haz 2009
Puanı
69
Merhabalar çook uzun süre araştırmama rağmen tatmin edici bir sonuç alamadığımdan sormak istiyorum

Ben bir sayfadan bir yazıyı çekmek istiyorum

Bunun için sayfa kaynağını richtextbox'a atıyorum atmasına ama onun içinden belirli kodlar arasındaki şeyleri alamıyorum

Örneğin

<head>Merhaba </head>

Kısmından <head> </head> arasındakileri almak istiyorum

nasıl yapabilirim?

Sayfaya aynı yapıdan başka olabilir. Sen almak istediğin yeri tam olarak ver. yada siteyi at. :D

Sayfaya aynı yapıdan başka olabilir. Sen almak istediğin yeri tam olarak ver. yada siteyi at. :D

Yok yok onu örnek olarak verdim

İlla canlı örnek isterseniz ilk aklıma gelen site :D

Ingress

Kaynak kodlarını bulursunuz zaten mesela arasından şunu seçeyim

Kod:
<div style='display:none'><input type='hidden' name='csrfmiddlewaretoken' value='[COLOR="#FF0000"][B]KvOYnld7NShYEu3ohqhND9j1CB5nZQDr[/B][/COLOR]' /></div>

Dim veri As HtmlElementCollection = WebBrowser1.Document.GetElementsByTagName("input")
For Each veriler As HtmlElement In veri
If veriler.GetAttribute("type") = "hidden" Then
Label1.Text = veriler.GetAttribute("value")
End If
Next

Aksilik çıktı programda, deneyemedim. Bir bak çalışacakmı.

Soruyu soralı 1 gün oldu. Yapabildinmi ? Yoksa aklımda kalır. :D

Başka birşeyde yaptım oldu fakat bunu yapamadım

Kod:
<div class="inner-spacer" id="icerik_15_1" style="overflow: auto; height: 220px;">
              Login <a href="[COLOR="#FF0000"][B]ALMAK İSTEDİĞİM YAZI[/B][/COLOR]">here.</a>        </div>

Şimdi bu kodların arasından " ALMAK İSTEDİĞİM YAZI " yı almak istiyorum.Nasıl ypaarım

VMeCX.jpg

Okla gösterdiğim yerdeki yazıyı nasıl kopyalayıp başka bir yere yazabilirim?

Gösterdiğim yazı hep aynı satırda oluyor,başlangıcı farklı diğerlerinden

Ama şöyle bir sorun oluyor bu seferde ,sayfadan link çekerken richtextbox'a 3 kez alıyor

Okuldan gelince ingilenirim ancak. Kodlar basit fakat, http ile gösterdiğin yeri alamazsınki ortada değer yok. Yada ben yanlış anladım.
Sen veri almak istediğin siteyi ve yeri at, yardımcı olayım.Bir önceki mesajındaki almak istediğin yeride gösteririm.

Geri