• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VB.NET] Orta Derece Harita Uygulaması

pureLove

future awesome
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2009
Puanı
787
21obwad.png

Merhaba arkadaşlar. Elimde bulunan ve geliştirilmeye açık resim düzenleme programını sizlerle paylaşıyorum..

Program Hakkında Kısa Bilgi
maxayrac1.png

- Program ismi: Piri Reis.
- Program amacı: Birden fazla harita kaynağını tek form üzerinde görüntülemek.
- Programın yapabildikleri: Form üzerinde; koordinat girip "Git" butonuna basıldığında girilen koordinatları harita üzerine görüntüleyebilirsiniz. Harita üzerinde imleme yapabilir, imlemeleri kaldırabilirsiniz. Farklı harita servislerine tek form üzerinde ulaşabilirsiniz. (GoogleMap, BingMap, YahooMap vs.)
- Program kodları mevcut mu?: Direkt .exe şeklinde vermek yerine öğrenmek isteyen arkadaşlarım için .sln şeklinde yanı OpenSource veriyorum.
maxayrac3.jpg

Programdan Görüntüler
maxayrac1.png

2vn5tuo.jpg

maxayrac3.jpg

2s0z4md.jpg

maxayrac3.jpg

ej8wua.jpg

maxayrac3.jpg

25krmg6.jpg

maxayrac3.jpg

Programa ait açık kaynak kodları edinmek isterseniz, aşağıdaki indirme seçeneklerini kullanabilirsiniz.
maxayrac1.png

Geri