• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vb.net tek kullanimlik lisans ve encrypt [SORU]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DoNotDie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DoNotDie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
31 Mar 2011
Puanı
7
Birkac soru ile daha karsinizdayim :)

1)Mesela lisans yapmak istiyorum kullanici onu girdigi zaman baska bilgisayarda giremeyecek ve lisansi girdigi program baska bilgisayarda acilmayacak.

2)Birde bildiginiz üzere vb.net te kodlarin calinmasi cok yaygın. Bir program yaziyorum ertesi gun kodlari internette geziyor. En kaliteli kodlari sifreleme programi hangisi?

Tesekkur ederim :))

Socketler ile bir server yaparsın client-server ile sağlarsın, veya php,html vb. gibi bir post ile login sistemi yaparsın. Hertürlü yoldan yapılabilir. :)

Peki bunlari nasil yapicam :D

Bilgin var ise yaparsın. :) Eğer yoksa hiç kafanı karıştırma derim. :) Direk socket ile server dosyası yaparsın tüm client'ler server ile iletişim kurar, server ise veritabanıyla. Bir nevi - sro_client ve GatewayServer ilişkisi.

Bilgin var ise yaparsın. :) Eğer yoksa hiç kafanı karıştırma derim. :) Direk socket ile server dosyası yaparsın tüm client'ler server ile iletişim kurar, server ise veritabanıyla. Bir nevi - sro_client ve GatewayServer ilişkisi.

doğru ya furkan vSRO Data serverın benim için çok gözdeydi mobil şifre felan elit bir programdı :) furkanın önerilerini dikkate al derim

doğru ya furkan vSRO Data serverın benim için çok gözdeydi mobil şifre felan elit bir programdı :) furkanın önerilerini dikkate al derim

O programı sevmiyorum zaten. Çok şekildi fakat ben kendi yaptığımı beğenmedim doğrusu.
[MENTION=164216]DoNotDie[/MENTION]

Socket örneklerine bak bence. İnternetle serial kontrolü yapma. ;)

Bilgin yoksa hiç bulaşma; fakat basit bir şey yapacaksan yaparsın tabii. Fakat kırılması 5dakika alır.

Geri