• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vb.Net Tema Ekleme(Videolu)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PinqUmut
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
videoyu seyredilmior multiy yada başka yere upload et 7xto paralı inmiyor

yooo indi bende. x7.to gzl bir site. viedoyu indirdim. media payerda açtım gayet gzl video

----------

teşekkürler pinqumut gzl paylaşım. ilk defa vb.nette tema anlatımı yapılıyor

Teşekkürler. Temalar biraz kötü ama . Profesyonel programlarda kullanılabilir cinsten değil.

Umut Ben De Çok Değişik Bir Hata Veriyor.

0fede395.png

Napak??

Ekledim Umut. Toolbox 'a Sonra Toolbax dan tıkladıktan sonra form'a tık atıyorum bir tane koysun diye (buton gibi düşün).Bu Hata Çıkıyor.

Yardım Edersen Çok Sevinirim.

vb.net 2008 yada 2005 hangısı ? ve visualstyler benım linktenmı ındırdın :D

visualstyler 1.0.0.0 gibi bişeyler yazıyo benim kullandıgım 1.2... gibi bişeydi + kurarken 2005 - 2008 diye bişeyler cıkıyor orda bi hata olabilir

Bu Multi Upload Senin Ki Değil Mi Değilse Upload İle Atar Mısın ?

ben upload ettım benım kullandıgım linktekı orjınal indirebilirsiin en üsttki

OssSkin Deniyelim :d

----------

Tamam Oldu Teşekkür Ederim Yardımların İçin (:

Başka Biliyorsan Temalar Böyle Paylaşsan Çok İyi Olur Aslında.

Bu temalar zaten deneme süreli 20 günlük süresi var sonra gidiyor. Full ve güzel temalar bulursam paylaşacagım

Bunu referans olarak ekleyince başka pc ye attığımda sorun çıkarırmı? Aynı sorun mozillada olmuştu bundada olmasın o_O

Sanmıyorum ama deneme süresi oldugu için bir süre sonra acılmayabilir program.

Geri