• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VB6.0 a başlamak istiyorum bakarmısınız

akbaba12

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2009
Puanı
9
Arkadaşlar vb6.0 öğrenmek istiyorum az çok başladım ama benim bi dosyayı .exe yapmam lazım source code var nasıl yapabilirim file>project.exe denedim hata veriyo yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

Hata veriyorsa kodlar hatalıdır ya da o dosyanın aynısından varsa ve o çalışıyorsa verir, hatayı söylersen daha fazla yardımcı olabilirim :D
edit: vb.net ile başlamanı öneririm :D

Son düzenleme:
Biraz kurcalayınca çözdüm olayı yinede teşekkür ederim yanlış yerden açmışım dosyayı bu sea shadow sourceleri ile uğraşacam can sıkıntısı :)

en iyisi hazır programların projelerini incelemek ne neymiş ne yazılıyormuş anlıyorsun şahsen .. :)

Geri