• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vBulletin Kurulum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MacBeth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MacBeth

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Mar 2013
Puanı
8
Merhaba arkadaşlar elimde yeni aldığım bir domain ve bir host bulunmaktadır ve ben bir server açacağım server için forum da düşünmüştüm bana kurulumda yardımcı olacak arkadaş arıyorum bilgisi olan biri konu altına yazarsa sevinirim. Mysql felan aklımı karıştırıyor.

Merhaba arkadaşlar elimde yeni aldığım bir domain ve bir host bulunmaktadır ve ben bir server açacağım server için forum da düşünmüştüm bana kurulumda yardımcı olacak arkadaş arıyorum bilgisi olan biri konu altına yazarsa sevinirim. Mysql felan aklımı karıştırıyor.
Bu konuyla ilgili rehberleri olan vBulletin forumları var oralardan yardım alabilirsin.

Bu konuyla ilgili rehberleri olan vBulletin forumları var oralardan yardım alabilirsin.
Elbette ama kurulumu 2 saatir yapmaya çalışıyorum ve beceremedim gitti burada bilgisi olan biri belki yardımcı olabilir diye düşünmüştüm.

----------

#Konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri