• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VDS Sunucu ile Client Geliyor Oyun Açılmıyor

Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2015
Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Ben VDS sunucu Aldım Silkroad Çarlarımı Bota Koymak İçin Ama Silkroad Start Diyorum Client Geliyor bi Türlü Oyuna Girmiyor Anlayan Bi Kişi Varsa Yardımcı Olabilirmi Cok Acil !

Sunucuların çoğunda ekran kartı yok sanırım sizdede ekran kartı yok.Eğer bu şekildeyse giriş yapmanız mümkün değil sadece clientless olarak giriş yapabilirsiniz.

VDS Makinelerinde Ekran Kartı Yok Diyebiliyorum Sunucuyu Aldığınız Yerle Görüşün varsa Ozaman Çözüm Olarak Silkroad Botları Uygunluk Ayarı ve Görev Yöneticisi Olarak Çalıştırın

Ekran Kartı Var Grafik Seviyesi Fln Kötü Ama Var Normal Silkroadı Açıp Girebildim Fakat Mbottan Giremiyorum Bunu Nasıl Çözücem ?

Geri