• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ve sonunda beklenen film çok yakında...

1.sini izlemedim ama bu fragmanı izledim ya hemen 1. filmi izleyeceğim. :D

1.sini izlemedim ama bu fragmanı izledim ya hemen 1. filmi izleyeceğim. :D

İzlemeni öneririm çok komedi birşey 2.sinide çıktığı gibi seyredicem 2.si çok değişik birşey olacağa benziyor ahmet kural ve murat cimcir bu aralar çok iyi işler yapıyorlar işler güçleri takip ediyorsan zaten filminide kesinlikle izlersin.

İzlemeni öneririm çok komedi birşey 2.sinide çıktığı gibi seyredicem 2.si çok değişik birşey olacağa benziyor ahmet kural ve murat cimcir bu aralar çok iyi işler yapıyorlar işler güçleri takip ediyorsan zaten filminide kesinlikle izlersin.

İşler güçleride denk geldikçe izliyorum fakat , öyle koparacak bir esprisine denk gelmedim. :)

Gelsin gelsin normalde sinemaya gitmem bu elemanlar için gidecem.

ßende her film için sinemaya gitmem böyle özel ve güzel işler yapan kişilere giderim ve emek verip birşeyler yapıyorlar bizimde bunlara destek vermemiz gerekir.

----------

Sürekli kopartmıyorlar çünkü.Sürekli kopartsalar izlediinden anlamazsın.Koparmak istediklerindede bunu çok iyi yapıyorlar.Dakikalarca ağlayarak gülersin. :)

Katılıyorum bazı sahneleri çok komik olabilir.

----------

İşler güçleride denk geldikçe izliyorum fakat , öyle koparacak bir esprisine denk gelmedim. :)

Komik sahnelerinden birisi her bölümün bazı sahnelerinde kopartıyorlar.

Bu fragman değil işler güçler dizisiden bir sahne. Ekip geçen haftalarda beyaz show'daydı. Ordada dediler zaten filmin 2.serisini çekeceğiz diye. İlerleyen bölümlerde flim ile ilgili tiyolarımız olacak demişti. Bahsettikleri şey bu olsa gerek.

Bu fragman değil işler güçler dizisiden bir sahne. Ekip geçen haftalarda beyaz show'daydı. Ordada dediler zaten filmin 2.serisini çekeceğiz diye. İlerleyen bölümlerde flim ile ilgili tiyolarımız olacak demişti. Bahsettikleri şey bu olsa gerek.

Evet dizide paylaşmışlar filmin fragmanı tam olanı paylaşmak istedim çünkü sondaki şarkı süper :D

Geri