• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vedalar Zamansızdır 95/4 :)

ProofStriker

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Şub 2013
Puanı
18
Evet arkadaşlar Canakkale ezineye jandarma olarak askeri görevimi yapmak üzere gidiyorm foruma 365 gün ara veriyorum hepiniz diğer arkadaşında dedigi gibi Allaha emanet olun Hakkınızı Helal edin,varsa sizlerede hakkım Helal Olsun, canakkale ezineye düşen varsa gruba alabilirim :))

Çanakkale'de nöbette uyuyanlara tokat atıyorlar diye duymuştum. (Şehitler tarafından)
Umarım yerin kötü, komutanları iyidir dikkat et kendine :)

Çanakkale'de nöbette uyuyanlara tokat atıyorlar diye duymuştum. (Şehitler tarafından)
Umarım yerin kötü, komutanları iyidir dikkat et kendine :)
Eyw Sağolasın , uyumaya gelince gecelere alışkınım fakat ordaki psikoloji dinlenme nasıl bilmiyorum gidince ögrencez, Çoook Soğukmuş :))

18 martta gitmiştim üzerimde şişme mont vardı sabah oradaydım iliğime kadar işlemişti soğuk :D hayırlı teskereler darısı benim başıma :D

Gider gelirsin allah'ın izni ile. Askerliğin tadını çıkart bir öbür boyu nir daha bulamazsın.

Sağ salim gider gelirsin inşallah kardeşim, yolun açık olsun hayırlı teskereler.

Askerlik kutsaldır :)) Cok Teşekkürler ; gidip geliriz allahın izniyle :) çok soğuk oluyormuş napıcam bilmem birde esrarengiz olaylar varmış 16 kule hakkında :)

Son düzenleme:
Askerlik kutsaldır :)) Cok Teşekkürler ; gidip geliriz allahın izniyle :) çok soğuk oluyormuş napıcam bilmem birde esrarengiz olaylar varmış 16 kule hakkında :)
Kısa geçiyorum üstte söylediğim gibi bende bir şeyler duydum ama arkadaş 16.deyince bir yazı okudum çok uzun kısa özet geçiyorum.
Yüksek rütbelilerden duyduğum kadarı ile 16.Kule'nin bulunduğu bölgede Kafası koltuğunun altına gezen zamanında koruduklar
Kulede Türk askerleri tarafından öldürülen bir Anzak Süvari birliği varmış ve halen bizim Türk Askerlerini Rahatsız etmekteler,Bugüne kadar benim bildiğim şahit olduğum 17. Tarihten bugüne kadar 1007 askerimiz bu 16.Kule de Travma yaşayıp psikolojisi bozulmuştur,

Kısa geçiyorum üstte söylediğim gibi bende bir şeyler duydum ama arkadaş 16.deyince bir yazı okudum çok uzun kısa özet geçiyorum.
Yüksek rütbelilerden duyduğum kadarı ile 16.Kule'nin bulunduğu bölgede Kafası koltuğunun altına gezen zamanında koruduklar
Kulede Türk askerleri tarafından öldürülen bir Anzak Süvari birliği varmış ve halen bizim Türk Askerlerini Rahatsız etmekteler,Bugüne kadar benim bildiğim şahit olduğum 17. Tarihten bugüne kadar 1007 askerimiz bu 16.Kule de Travma yaşayıp psikolojisi bozulmuştur,

Bu yazıyı okuyupta gitiyseler korkudan tranva geçirmeleri normal.

Hayırlı teskereler kardeşim Allah kavuştursun.

Hayırlı olsun şimdiden. Askerlik, hayatta bir kere yapılan birşey. Ondan sıkılma, tadını çıkarmaya bak. Sıkılıp bunalabileceğin şeyler döndükten sonra güleceğin anılar olacak. Hurafelere de aldırma, ben Çanakkaleliyim burada pek çok saçma hikaye anlatılır ve hiçbiri gerçek değildir. Son olarak botları ez biraz ayağını vurmasın çok su toplar terlik istirahati alırsın bu soğukta. :)

Evet t arkadaşlar acemilik bitti hiç revire cıkmadm allaha şukur ayrıca o kadar kasıcak yerde değilmiş :) Adana il jandarmaya duştu usta birliği cezaevi koruması adana hakkında bilginiz varmı cezaevi koruması olduk nasıl geçer zamanlar :D cumartesi inşallah teslim olucam :))

Evet t arkadaşlar acemilik bitti hiç revire cıkmadm allaha şukur ayrıca o kadar kasıcak yerde değilmiş :) Adana il jandarmaya duştu usta birliği cezaevi koruması adana hakkında bilginiz varmı cezaevi koruması olduk nasıl geçer zamanlar :D cumartesi inşallah teslim olucam :))
Sağ salim gitmeni temenni ederim öncelikle :)

Adana konusuna gelirsek çok garib bir il , tüm anormallikler orada galiba en son gördüğüm bir habere göre 2017'ye giriyorlarmış :(

Muhtemelen mahkemeye çıkarılmak üzere adliyeye getirilen mahkumların yanında bulunan iki jandarmadan birisi olucaksın. Bence komando, piyade erlere göre vs. daha rahat ve keyifli olur.