• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vee Atatürk'ü Anma, Gençlik ve spor bayramı.

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
kortak19mayisataturkkor.gif

Merhaba arkadaşlar.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün biz gençlere geleceği emanet ettiği ve bu günü gençliğin ve sporun bayramı olarak ilan ettiği ve aynı zamanda milli mücadeleyi başlatmak için İstanbul'dan ayrılıp Samsuna yola çıktığı gündür.

Öncelikle konumda herkesin Atatürk'ü anma, gençlik ve spor bayramını kutlarım. Nice bayramlara hep beraber olma ümidiyle.

Ankara'da ikamet eden arkadaşlarımın dikkatine !

Yarın 11:00'da Sıhhıye meydanında toplanıp 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor bayramımızı Ay Yıldızlı bayraklarımızla, rozetlerimizle, Atatürk'ümüz ile bu bayrama yakışır şekilde gümbür gümbür kutlayacağız.

Forumdan da gelmek isteyen arkadaşlar olabileceğini düşündüm ve bu konuyu açmaya karar verdim. Eğer gelecek olanlar varsa tek tek gitmek yerine toplu şekilde gidelim diye düşünüyorum. Böylece hem tanışmış hem de bayramımız da yan yana olmuş oluruz.

Tekrardan bütün forum üyelerimizin Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor bayramını kutlar, nice bayramlara hep beraber olma ümidiyle.

İyi forumlar dilerim.

Geri