• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vela # _KahramaN # 120 Wizard/Cleric # UYGUN FİYAT #

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeepBluex

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Şub 2012
Puanı
0
Karakter Türü : Eu
Karakter Adı : _KahramaN
Server : Vela
Build : Wizard Cleric
LvL : 120
SP Miktarı : 535652
Gold Miktarı : 1.2 B
E-mail Koruması : Hotmail(Artık farketmiyor değiştirebilirsiniz)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

Satış Yöntemi : Havale&Eft ( Ziraat Bankası - PTT - Aracılık olur ancak masrafları ben karşılamam. )
İstenilen Karşılık : 120 TL (Son Fiyat)
Karakter Satış Durum Bilgisi : SATILDI.

İletişim Bilgileri :

Adı Soyadı : Mert Kireççi
Yaşadığı Şehir : Ankara
MSN : Kullanmıyorum
GSM : Gerektiğinde verilecektir. (Özel mesaj ile irtibata geçiniz)

Özel mesaj veya konunun altına yorum atarak irtibata geçiniz ben size dönerim.

jvz8r.jpg

jvzc3.jpg

jvzdx.jpg

jvzgv.jpg

k7227.jpg

Edit : Giysilerdeki ve takılardaki tüm bluelar %100 oldu ve eksik blue'lar eklendi. (Tek tek çekemedim ama oyundan gösteririm gerektiğinde) Alacak arkadaşın içi rahat olsun alışveriş esnasında her türlü güvenlik koşulu sağlanacak şimdiden hayırlı olsun.

Buda son hali;

k9bm8.jpg

Son düzenleme:
Günde sadece 1 kez konunuzu güncelleyebilirsiniz aksi taktirde ceza alırsınız. İyi forumlar.

kardeşim fiyatı bana göre uygun eğer satılmazsa elime para geçtiği zaman ben alırım bu ay içinde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri