• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vela # Intouchables # Wizard/Cleric (120 LvL)

AliOzan77

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Eyl 2012
Puanı
0
•Karakter Adı : Intouchables
•Server : Vela
•Build :Wizard / Cleric
•LvL : 120 Exp %99
•SP Miktarı : 753.720
•Gold Miktarı : 73m
•E-mail Koruması :
Var (Artık farketmiyor, istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz)

m8k9w.jpg

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

•Satış Yöntemi : Elden , Banka Hesabıma, Aracılık (Aracılık Masrafı Alıcıya Aitdir)
•İstenilen Karşılık : 300 TL
•Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

•Adı Soyadı : Zafer Ekinci
•Yaşadığı Şehir : Eskişehir
•MSN : Kullanmıyorum.
•GSM : Gerektiğinde verilecektir.

Özel mesaj veya konunun altına yorum atarak irtibata geçiniz ben size dönerim.

İtemler;

m8kg6.jpg

Üzerindeki ve Bankadaki İtemler ve Skiller;

m8knj.jpg

Job SET :

m8kqu.jpg

Chardan Genel Görüntüler;

m8ksk.png
m8ktw.jpg

Arkadaşlar çar resimlerde görmüş olduğunuz gibi job setine varana kadar eksiksiz ve blue'larının hepsi tamdır. Lütfen fiyat hakkında kimse yorum yapmasın Legend +12 Staff zaten 200TL , Üstünde nerden baksan 38-40b arası item var, 120 Lv. itemsiz çarada 100TL deseniz fiyat baya bir kabarık çıkıyor ki bunun daha emeği var onu hiç hesaba katmıyorum bile.. Neyse uzun lafın kısası çar budur arkadaşlar ilgilenenler burdan konunun altına yazarak veya özel mesaj yoluyla bana ulaşabilir. Resimlerde belli zaten söylememe gerek yok ama alan arkadaş direk oynar hiçbir masraf etmeden, hani derlerya araba satarken benzinini koy bin git, aynen öyle işte :) Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun ve içi rahat olsun güvenlik açısından herşeyi sağlıycam. Ciddi alıcılara oyundanda tek tek gösterebilirim istediklerini, iyi günler..

Son düzenleme:
MP miktarin az sanki itemsiz C ekranını koyabilir misin?

mesaj bırak faceden veya telden . 541 603 0466 . facebook.com/evilhard alıcıyım

hocam alıcıyım niye ulaşmıyosunuz :D işte konuya numara bırakmayınca böyle oluyor

Geri