• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Veli İzin Dilekçesi

EviLDream

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ocak 2010
Puanı
1
Arkadaşlar veli izin dilekçesinin işlevi doktor raporu ile tamamen aynı mı yani veli dilekçesiyle sınavlardan muaf olunabilir mi ?

Bizde veli dilekçesi ile doktor raporu aynı olarak sayılıyor. Yani bir sınava girmediğini varsayalım, doktor raporu almadan sadece veli iznini gösterdiğin takdirde bizi sınava alıyor hocalar. Gerçi bu 12. sınıf olmamızın getirdiği bir durumda olabilir ama bilemeyeceğim.

---------------------------------------

Son düzenleme:
Ben veli dilekçesi verdim. Şuanda Matematik ve Edebiyat G yani 0 :) Bizim okulda sınava almıyorlar.

Bu konudan müzdarip olan arkadaşlar haklarını aramalı. Sonuçta idarenin verdiği "özürlü devamsızlık".

Hayır olamazsın
Nereye olamıyorsun? Veli izin dilekçesi dediğimiz olay sana tanınan 25 günlük bir özürlü devamsızlık hakkı.

Bu dilekçe nedir?

Özürsüz devamsızlık hakkını 20 günden 10 güne çektikleri için böyle bir altarnatif sunma gereği duydular.
Kaç gün hakkımız var?
25 gün.
25 gün dolduktan sonra ne yapacağız?
İster rapor al, istersen özürsüz devamsızlığa yazılsın.
Sınavlardan muaf olunur mu?
Bal gibi de olunur, tasa ettiğin şeye bak ya. :)
Nasıl yazılır?
Örnek(A4 kağıdına yazacaksın, aynı dilekçe şeklinde);

Fethiye Turizm Otelcilik ve Ticaret Meslek Lisesi Müdürlüğüne
Velisi bulunduğum TML 12/C sınıfında bulunan 32 numaralı Hakan Karakaya'nın 26/5/2014 tarihinde cenaze, zorunlu seyahat (hastalık dışında istediğin bütün mazeretleri yazabilirsin. Hastalık falan yazarsan rapor isterler.) nedeni ile izinli sayılmasını arz ederim.​
Adres: xxxxxx xxxxx xxxx xxxx
Telefon : xxx xxx xx xx
Veli İsim Soyisim​
Tarih​
İmza​
Başka bir sorun olursa gel sor. 4 ay okul idaresinde staj yaptım. :D

#####################

Bizim okulda sınava almıyorlar çünkü bu yönetimi okuldan kaçıp suistimal ettiğimizden sınavlarda doktor raporu istiyorlar çünkü cidden sınavlardan da kaçan var.
Ben veli dilekçesi verdim. Şuanda Matematik ve Edebiyat G yani 0 :) Bizim okulda sınava almıyorlar.

Ya seve seve yada farklı bir türde alıcak ya öyle birşey mi var? Söyle veline gitsin hakkını arasın. Resmi evrağı hiçe saymak nedir?

##################### (TEMSİLİ DEVAMSIZLIK TABLOSU - %100 BANA AİTTİR :D )

mcANXhE.png

Nereye olamıyorsun? Veli izin dilekçesi dediğimiz olay sana tanınan 25 günlük bir özürlü devamsızlık hakkı.

Bu dilekçe nedir?

Özürsüz devamsızlık hakkını 20 günden 10 güne çektikleri için böyle bir altarnatif sunma gereği duydular.
Kaç gün hakkımız var?
25 gün.
25 gün dolduktan sonra ne yapacağız?
İster rapor al, istersen özürsüz devamsızlığa yazılsın.
Sınavlardan muaf olunur mu?
Bal gibi de olunur, tasa ettiğin şeye bak ya. :)
Nasıl yazılır?
Örnek(A4 kağıdına yazacaksın, aynı dilekçe şeklinde);

Fethiye Turizm Otelcilik ve Ticaret Meslek Lisesi Müdürlüğüne
Velisi bulunduğum TML 12/C sınıfında bulunan 32 numaralı Hakan Karakaya'nın 26/5/2014 tarihinde cenaze, zorunlu seyahat (hastalık dışında istediğin bütün mazeretleri yazabilirsin. Hastalık falan yazarsan rapor isterler.) nedeni ile izinli sayılmasını arz ederim.​
Adres: xxxxxx xxxxx xxxx xxxx
Telefon : xxx xxx xx xx
Veli İsim Soyisim​
Tarih​
İmza​
Başka bir sorun olursa gel sor. 4 ay okul idaresinde staj yaptım. :D

#####################

Ya seve seve yada farklı bir türde alıcak ya öyle birşey mi var? Söyle veline gitsin hakkını arasın. Resmi evrağı hiçe saymak nedir?

##################### (TEMSİLİ DEVAMSIZLIK TABLOSU - %100 BANA AİTTİR :D )

mcANXhE.png

Bizde olay şöyle çalışıyo izin dilekçen olur sınava girmezsin başka gün girersin olur.Ama toplamdada 3 sınavdan oluşan derslerde 2 sınava girdin veli dilekçesiyle seneyi kapatamıyosun rapor lazım sınav haftasında

Bizde olay şöyle çalışıyo izin dilekçen olur sınava girmezsin başka gün girersin olur.Ama toplamdada 3 sınavdan oluşan derslerde 2 sınava girdin veli dilekçesiyle seneyi kapatamıyosun rapor lazım sınav haftasında
Sana gidipte "(M)uaf" yazmazlar zaten (G)irmedi yazarlar. Heyet raporu değil ki bu anasını satayım komple seni muaf yazsınlar. :D

Geri