• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Versiyon Oyun | Minecraft Serisi - 2.Bölüm (Düzenlendi) ve Daha Fazlası

Aktiflik
K.Tarihi
11 Ağu 2014
Puanı
0
Merhabalar herkeslere Ben Emir :) Artık Minecraft serisi ile karşınızdayım.Umarım beğenirsiniz :) Şuan çok çok küçük bi kanal ama şans verilmesi gerekiyor küçük kanallar olsa bile herkese :shm: Mesela Burak Oyunda oda eskiden tanınmayan bi kanaldı ama bir videosu patladı şuan 500 bin 510 bin abone civarında sizde bana şans verirseniz gerçekten bende en iyi şekilde,en kaliteli şekilde sizlere video çekmek için uğraşacağım.Kısa ve öz yazı olmuştur umarım anlatabilmişimdir sizlere :)

Daha ilk video ama devamı bugün gelicek
:alkis Siz olmassanız ben bir hiçim biliyorsunuz videolarım izlenmeyince bazı arkadaşlar da bilir çok canım sıkılıyor ama bu işler sabır işi biliyorum hemen hadi deyince olmuyor çok uzattım hemen konuya geçiyorum...

---------------------------------------_BÖLÜM 1_--------------------------------------------------------

BU ARADA İYİ SEYİRLER İLK VİDEOM OLDUĞU İÇİN SORUNLAR OLABİLİR ÇOK ÖZÜR DİLERİM DİĞER VİDEOLARIMDA O SORUNLAR YOKTUR :) Videoyu beğenirseniz abone olmayı unutmayın :D Sizleri seviyom öpüyom görüşürüz :sevgi2:sevgi2::P

-------------------------------------
_BÖLÜM 2_--------------------------------------------------

Son düzenleme:
Geri