• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vi oynamış olanlar

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
arkadaşlar şuan 7.5k IP var ve vi almayı düşünüyorum. Bu hero'yu oynamış olanlar bilgi verebilirler mi :) Yani alınması gereken bir hero mu ? (her hero'nun görevi ve oynanma amacı vardır biliyorum ve amacına göre soruyorum :))

arkadaşlar şuan 7.5k IP var ve vi almayı düşünüyorum. Bu hero'yu oynamış olanlar bilgi verebilirler mi :) Yani alınması gereken bir hero mu ? (her hero'nun görevi ve oynanma amacı vardır biliyorum ve amacına göre soruyorum :))
ad de gidiyo ap de gidiyo. ben eskiden bedava iken oynadım. Nerf gelmemişti o zaman güzel bir hero ip in boşuna gitmez derim. Ama daha iyi camplarda var tabi

Ap kasman pek iyi olmaz, ad olarak top ve ya jungle olarak çok başarı elde edebilirsin ama jungle yapmak biraz zordur. 1v1 çok iyi mücadele eder ama nerf yemesi biraz gücünü azaltsa da hala oynarken zevkli ve adam kesmede iyi bir şampiyon.

Ap kasman pek iyi olmaz, ad olarak top ve ya jungle olarak çok başarı elde edebilirsin ama jungle yapmak biraz zordur. 1v1 çok iyi mücadele eder ama nerf yemesi biraz gücünü azaltsa da hala oynarken zevkli ve adam kesmede iyi bir şampiyon.

açıkcası jungle'dan ve takımda jungle yapan olunca (ki %90 bilmiyorlar) nefret ediyorum. oyunlarda %90 top oynuyorum ve dediğiniz gibi top'da iyiyse almam için geçerli bir sebep :) nerf yemesi biraz aklıma takıldı o kadar :(

JUnglesi zormu :S

Bana zor gelmedi cok hosuma gider jungle'ı ganklara ultiyle girersin olmadı Q İle ( Q İşi biraz zor :D )

lanede ise karsında adc yoksa işin kolay ama adc varsa zorlanabilirsin.

ap vi mi hahaha ap vi olmaz ad yada tanky gidersin ben jungle yapıyorum q-r skilleri ile çok iyi gank atar lane de gidilebilir

Vi = Jungle başka bir şeyi yok belki midde yapabilirsin ama topda sıkıntı topda tercih etmem etmezlerde zaten.

ha bide vi top da hiç iyi değildir rahat counterlanır top laneye tercih etmem

Daha iyi champ yok bence, o champla daha fazla oyun oynamış tecrübeli oyuncu var... Şuanda herkezin iğrendiği ve takımında olmasını istemediği Trundle, oyundaki en iyi ve en hızlı jungle'lardan biri. Bilen birinin ellerinde inanılmaz işler başarabilir rahatlıkla. Rakipten armor ve mag res çalmadan tut atack damage düşürmeye kadar bir sürü avantajlı skili var. Ölüm gibi slowu yanı sıra küçük yolları kapatan bir anıt var. Mov speed ve atack speed vermenin yanı sıra, tenacity (yanlış yazmış olabilirim) veriyor. Ama tabi herşey CC'ya, bunda stun-snare yok, beş para etmez jungle. Bu yüzden Türkiyede shywana ve trundle gibi mükemmel junglerları oynayan az kişi görürsünüz. Neyse gerek yok uzatmaya, enter tuşuna basamadığım için bitişik oldu yazı kusura bakma ama tavsiye istiyorsan sana gene bu ikisini öneririm jungle için.

vi sadece early de sıkıntılı of tank yaparsan tf de harcarsınız rakibi hem fight ı başlatmada iyi hemde ultiyle güzel focuslanılr.
bana göre jayceyi 1 e 1 de alır

Daha iyi champ yok bence, o champla daha fazla oyun oynamış tecrübeli oyuncu var... Şuanda herkezin iğrendiği ve takımında olmasını istemediği Trundle, oyundaki en iyi ve en hızlı jungle'lardan biri. Bilen birinin ellerinde inanılmaz işler başarabilir rahatlıkla. Rakipten armor ve mag res çalmadan tut atack damage düşürmeye kadar bir sürü avantajlı skili var. Ölüm gibi slowu yanı sıra küçük yolları kapatan bir anıt var. Mov speed ve atack speed vermenin yanı sıra, tenacity (yanlış yazmış olabilirim) veriyor. Ama tabi herşey CC'ya, bunda stun-snare yok, beş para etmez jungle. Bu yüzden Türkiyede shywana ve trundle gibi mükemmel junglerları oynayan az kişi görürsünüz. Neyse gerek yok uzatmaya, enter tuşuna basamadığım için bitişik oldu yazı kusura bakma ama tavsiye istiyorsan sana gene bu ikisini öneririm jungle için.

tr de rankda hiç trundle görmedim :) shywanada hızlı jungler ama cc yok vi bence iyi bi jungler q gank atmak için oldukca uygun ult si çok güzel adc attın anda adam hiç birşey yapamıyor turnuvalardada bu aralar çok alınıyor

hecarim aldım ben oyun başlarında ganklarım tutarsa (ki lane ezilmezse kesin kill sonuçlu gank atabiliyorum) karşı taraf kavgaya başlıyor ve zaten ganklar başarılı olduğu için kasamıyorlar ;)

Geri