• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Video Açınca Donuyor..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ßOOS_

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
220
Arkadaşlar merhabalar ben bilgisayarı yeni format attım herşeyi tamamen sıfırlandı xp idi win 7'ye çevirttirdim şimdi sorunum şu youtube'den müzik açtıktan sonra herhangi bir sayfaya geçtiğimde aşırı derecede donma oluyor internet hızım 11-12 mb arası sizce sorun ne olabilir ? Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Youtube'de video açıkken mi diğer sayfaya geçince donma oluyor yoksa sayfalar arası geçişte de oluyor mu ?

Kardesim yeni format atildiysa buyuk ihtimalle eksik driver vardir, ve tahmin ediyorum eksik olan driver ekran karti driveridir ya yuklu degildir ya guncel degildir yada uyumlu olmayan baska bir ekran karti yukludur ekran karti driverini gozden gecir umarim sorunun cozulur.

Geri