• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Video çekmek için oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan phoniks
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

phoniks

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Ocak 2011
Puanı
6
Evet başlıktan da anladığınız gibi video çekmek için oyun arıyorum.Her türlü oyun olur, acayip zor,sıkıcı yada fazla sistem isteyen oyunları tercih etmiyorum (skyrim üst sınır öyle söyliyim) kafamda assassins creed var. İlk oyundan başlayıp 3. oyunu atlayıp tüm seriyi çekmeyi düşünüyorum :D Sizin de böyle tavsiyeleriniz varsa hepsine açığım :D

Anlatım bozukluğu,cümle düşüklüğü ne ararsan var bu arada:nse:

• Metro 2033
  • Metro Last Light
  • FarCry 3
  • GTA 4
  • Playstation varsa GTA 5 henüz PC versiyonu çıkmadı.
  • The Walking Dead
  • Left4Dead
  • Hitman Absolution
  • Batman: Arkham Origins
  • Bioshock Infinite

• Metro 2033
  • Metro Last Light
  • FarCry 3
  • GTA 4
  • Playstation varsa GTA 5 henüz PC versiyonu çıkmadı.
  • The Walking Dead
  • Left4Dead
  • Hitman Absolution
  • Batman: Arkham Origins
  • Bioshock Infinite

fc3 en düsük ayarda bile 40 fps frapsle düsünemiyorum bile. gta4 oynadim ama bitiremedim o da kasiyor :D digerlerinin cogunu unlu turk kanallari cekti ama denicem yinede :)

Deadpool

Bu oyun hiç bilinmiyor ve oyunda her sahnesi acayip komik. :haha Pewdiepie'den izlemiştim tüm bölümlerini. Kesinlikle müthiş bir oyun. :ent

Geri