• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Video üzerine yazı ekleme edit programı lağzım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GeneRaLc2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GeneRaLc2

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2011
Puanı
55
Merhaba arkadaşlar hali hazırda olan herhangi bir videoya böyle yazı gibi editler yapabileceğim 1 program önerebilecek var mı

- - - Güncellendi - - -

https://www.youtube.com/watch?v=hfDtOfihcbA Örnek bunun gibi şeyler yapmak istiyorum nasıl bir program önerirsiniz ?

- - - Güncellendi - - -

Son düzenleme:
Konuyu açalı birkaç gün olmuş ama ben yine de yazayım bundan sonra lazım olanlar faydalanabilir.

Amatör olarak ilgilenirim, işimi görsün diyorsan: Wondershare Video Editor, Thundersoft Video Editor
Profesyonel olarak ilgilenirim diyorsan: Sony Vegas Pro ve Adobe Premiere Pro kullanabilirsin. Her iki programın da youtubede onlarca rehber videosu var, bakarak yapabilirsin. Tabi bunların render işlemleri için bilgisayarın donanımı orta seviyenin biraz üstü olması gerekiyor.

Geri