• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Video yaptım yorumlar.

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348

Uzun süredir oyun editlemiyordum.Sadece altyazı için kullanıyordum böyle birşey çıkarttım nasıl eksiklerim neler nereler kötü nereler iyi şimdiden teşekkürler :shm:

Seninle alakası yokta,neden herkes şu ekranı sallama hastalığına kapıldı anlamak mümkün değil

Fena olmuş, gerek o titremeleri gerekse görüntü kalitesi hele ki o hafif puslu solgun renkleri,müziklere zaten söylenicek bişey yok videonun bize verdiği anafikir zaten kilit noktası olmuş ve video süreside gerçekten tam yerinde ne kısa ne de çok uzun izleyiciyi sıkmıyor,harkulade.

Fena olmuş, gerek o titremeleri gerekse görüntü kalitesi hele ki o hafif puslu solgun renkleri,müziklere zaten söylenicek bişey yok videonun bize verdiği anafikir zaten kilit noktası olmuş ve video süreside gerçekten tam yerinde ne kısa ne de çok uzun izleyiciyi sıkmıyor,harkulade.

Hayırlısı :D

Bu programı biliyorum ben, Warner Brothers'in kullandığı Calculator Pro değil mi bu 10 bin dolarlık program ?

Geri