• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Videodan Ses Silme ( Final için lazım ) ( Acil :( )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Smoochy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Smoochy

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2012
Puanı
2
Merhabalar, Final sınavım için bir sunum yapmam gerekiyor. İngilizce öğretmenliğindeyim. 10 yaşındaki çocuklara şarkılarla meslekleri öğreteceğim. Uygun şarkı sadece 1 tane bulabildim ama o da öğrenciler tarafından kaydedilmiş bir ders. Yani şarkı falan çalıyor ama arkada da hocanın öğrencilerin sesi var. Bu şarkı hariç tüm sesleri silmek mümkünse ve yapabilirseniz baya hayatımı kurtarmış olursunuz, şimdiden teşekkürler :)

Video;

edit: yanlış videoyu koymuşum

koydum yukarıya işte :D o videoda bir şarkı çalıyor. Bana o şarkı lazım o şarkı hariç tüm seslerin silinmesi lazım, mümkün mü acaba? hayat meselesi baya

koydum yukarıya işte :D o videoda bir şarkı çalıyor. Bana o şarkı lazım o şarkı hariç tüm seslerin silinmesi lazım, mümkün mü acaba? hayat meselesi baya

Ses farklı kanallardan alınsa ses ayrıştırılır ve tertemiz olurdu, fakat tek bir kanaldan alındığı için temizlemek zor olacaktır. Sesleri mp3 olarak çekip Adobe'un Audition programında kurcala derim ama dediğim gibi iyi bir sonuç elde edemeyebilirsin :)

----------

Bu arada videoyu izledimde videodan ses dosyasını çıkarıp kendi hazırlayacağın küçük bir slayta eklersen o kadar sorun olacak gibi görünmüyor, iyi söylemişler şahsi fikrim :pispis

ben yapamam ki işte hiiiç anlamam bu işlerden bilen varsa diye yardım istedim :(

Sony Vegas yapiyor bunu. Google'dan Sony Vegas video sesi kapatma falan yazarsan bulursun

Geri