• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Videolu & Sesli Anlatım] vSro mBot Ayarları ve Kullanımı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaRa

Yaşıyorum!
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Nis 2009
Puanı
762
Merhaba arkadaşlar.

Bunu anlatmak aklıma geldi ve dilimin döndüğü kadar sizler için anlatmaya çalıştım.

Bu videoyu malesef tam 6 kere tekrarladım. Sebebi ise 8-9 Dakikadan sonra sesin görüntüden sonra gelmesiydi. Fakat 4-5 ayrı programla denedim sonuç hep aynıydı o yüzden böyle vermek zorunda kaldım. Çok aşırı kayma yoktur sadece 2 saniye kadar geç geliyor.

Youtube Linki

(720P izlemeniz tavsiye edilir.)

İndirmek isteyenler için (50 MB):

Mediafire

Son düzenleme:
Son gelen update'de bu hatayı veriyor.

3084Adsiz.jpg

yararlı bir konuda bir istegim olucak yururken oto buf bastırma olayı var bu mbotta mesela ftwye girdi adam arkasında warioru clerigi 2bardı var ve ful heal atıyor hemde traceli carları bu olay nasıl oluyor biraz ugrastım ama yapamadm o olayı bılıyorsan onuda gösterebilirmisin

En önemli birşey eksik Karaktere scrool bastırma.. 4100 hp mp trigger dodging hit damage scroollar gibi..

Geri