• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Videolu Rehberler İstek Bölümü

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
maxigamelogo.png

Bu Konu Altında Üyelerimiz, İhtiyacı Olduğu ya da Eksik Olarak Gördüğü Bir Rehberi Konu Altından Sunabilir.
Sizin İstekleriniz Doğrultusunda Görevli Video Editorlerimiz Bölümde Gereken Rehberi Hazırlayıp Sunacaklardır.

Çekinmeden İsteklerinizi Sunabilirsiniz :)

Vsro tam kurulum ve Swsro tam kurulum Rehberi yardımcı olursanız sevinirim.Katılanlar varsa bana onlarada uyar bence.

bize sroda video çekmek ve çektiğimiz bu videoyla nasıl intro yapabilir bu konuyla ilgili bir video yayınlarsanız sevinirim

Bunları yeni bir konuya ekleyelim lütfen :)

• Konu Nasıl Açılır?
  • Konu Nasıl Kilitlenir?
  • Konu Nasıl Düzenlenir?
  • Anket Nasıl Açılır?

#Konuyu Modaratöre Rapor etmeyi video şeklinde hazırlarsanız sevinirim.

Ben Forum Profilime müzik eklemek istiyorum. Fakat Yapamadım benim beceriksizliğim.
Yardımcı olabilecek birisi var mı ? Forumda aradım fakat bulamadım eğer göremediysem link atar mısınız ?

Ben Forum Profilime müzik eklemek istiyorum. Fakat Yapamadım benim beceriksizliğim.
Yardımcı olabilecek birisi var mı ? Forumda aradım fakat bulamadım eğer göremediysem link atar mısınız ?

kiwi6 adlı siteye kayıt olup istediğin müziği upload ediyorsun. Ordaki linki profilinde gerekli kısma yapıştır

maxigame profilimize girince müzik mi çalacak anlayamadım tam olarak ?

Geri