• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Viktor aldım

bogasan11

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2011
Puanı
0
Beyler az önce viktor aldım runelerim baya eksik ^^ Maçtayken sadece mid mi oyniyim yoksa top,bot da gireyimmi

Şahsen mid bırakmadıkları için bot ve topa girdim kötü olmadı Tavsiyeleriniz felan varsa alayım alıştırma yaptıktan sonra rankede giricem ^^

yeteneklerinin kullanış şekli nasıl yetenek atışı mı yoksa işaretlediğin gibi otomatik mi dalıyor adama.

yeteneklerinin kullanış şekli nasıl yetenek atışı mı yoksa işaretlediğin gibi otomatik mi dalıyor adama.

Q hariç yetenek atışı Q su çok iyi ama defansif olarak E zaten çok iyi dürtüyor

//edit ultiside yetenek değil pek =)

ben öyle az oynanan ama op olduğunu düşündüğüm şampiyonları deniyorum pbe de.Viktoruda deneyeceğim daha net bir bilgim yok onunla ilgili ama mid herosu olduğunu biliyorum.Lane swap yapılırsa topta yada botta olursun en fazla sitelerden baktımda bayağı op mid herolarının da counteri bu viktor ;)

ben öyle az oynanan ama op olduğunu düşündüğüm şampiyonları deniyorum pbe de.Viktoruda deneyeceğim daha net bir bilgim yok onunla ilgili ama mid herosu olduğunu biliyorum.Lane swap yapılırsa topta yada botta olursun en fazla sitelerden baktımda bayağı op mid herolarının da counteri bu viktor ;)

fizzi güzel eziyor ^^ daha diğerlerine denk gelmedim her yerde fizz olduğu için

Geri