• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vindictus Battle - Parti Kurma - Katılma Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

Battle - Parti Kurma - Katılma

Piyasadaki MMORPG’lerin %99’unda , şehirden çıkarsınız ve önünüze gelen ilk canavara saldırırsınız.(Büyük bir ihtimalle de öldürsünüz.

Vindictus’da bu yok!Başka bir sistem var.Vindictus , bu sistemi ile de tabuları yıkmıştır.Peki nasıl kasacağız ? sorusunun cevabı ise :

Dungeon Sistemi!

Battle’lara gemilerle gidiliyor.Bu gemiler , tüm oyuncuların beraber olduğu Town(şehir)’lardan kalkıyor.

Başlayalım.

Savaşa gitmek için , sahildeki üstü kapalı tahta yerin içine giriyoruz.(Bir diğer tabir ile Dock.)Burada karşımıza , haritaların bulunduğu şu görüntü otomatikman çıkıyor :
ekdur.jpg

Gitmek istediğimiz haritanın üzerine tıklıyoruz.Ben bu örnek için birinci harita olan Perilious Ruins ‘ i seçtim.Tıkladığımızda karşımıza o haritadaki mevcut partiler listeleniyor , şöyle :
n2zoxt.jpg

Eğer bu partilerden birine katılmak isterseniz Join Party butonunu kullanmanız yeterli.Ancak ben kendi partimi kuracağım veya ben yalnız gideceğim diyorsanız sağ altta bulunan “Create Party” butonuna tıklamalısınız.Ve karşınıza şöyle bir görüntü çıkacak :
28k7jba.jpg

Battle listesi.Buradan gitmek istediğiniz battle’ı seçin.Seçtiğiniz battle’ın ayrıntıları şu şekilde sağ tarafa açılır :
sMpGbNs.jpg

Sol taraftaki pencerede zorluk derecesini , partiye katılacak kişi sayısını , partinin gemi üzerinde veya şehirde kurulacağını ve oath dediğimiz yemini seçebilirsiniz.

Ve Create Party’e tıkladığınızda kendinizi gemide bulacaksınız.Gemiden bir görünüm :
149xnyt.jpg

Start’a basarak başlıyoruz.

Geri