• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vindictus Online

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
Dün akşam böyle bir konu vardı şimdi aradım bulamadım kapanmış herhalde,neden güme gitti?

Eğer bu sitede reklamı olmayan online bir oyunsa yeniden ban yiceksin gibime geliyor :D

Ben yeni başladım , sende yeni başladıysan birlikde takılabiliriz.Eger yeni başlamadıysan yardımını bekliyorum :)

Ben yeni başladım , sende yeni başladıysan birlikde takılabiliriz.Eger yeni başlamadıysan yardımını bekliyorum :)
Başlamadım,başlamayı düşünüyorum fakat sağlam oyun mu? birde nasıl onu bilmiyorum dün konu vardı kaldırmışlar işte yetkililer onca konu var gereksiz kaldırmazlar en gerekli konulardan birisi olanı kaldırırlar :D

Vindictus güzel oyundur...

Forumda Vindictus için bölümümüz yokmuş yeni farkettim ve bir alt bölüm açtım :

Vindictus Online

Vindictus hakkındaki konularınızı ve isteklerinizi bu bölümde yapabilirsiniz.

Başlamadım,başlamayı düşünüyorum fakat sağlam oyun mu? birde nasıl onu bilmiyorum dün konu vardı kaldırmışlar işte yetkililer onca konu var gereksiz kaldırmazlar en gerekli konulardan birisi olanı kaldırırlar :D

Güzel oyun ve sarıyor.Knight , sroya pek benzemiyor Skyrim tadında :) Bende tam bilmiyorum oyunu yeni yeni öğrenmeye calısıyorum.Neredeyse wow kadar çok özellige sahip.Oyuncu kitlesinde pek turk göremedim.Bu bana göre iyi birsey , tabi seni bilemem.Oyuncular yardımsever ingilizcem iyi olmasada kendimi açıklıyabiliyorum , onlarda yardımlarını esirgemiyor.Oyunda bildigim kadarıyla mobların oldugu bir map yok.Cabaldaki gibi dungeon sistemine dayalı ve görevlerde dungeonlarda geçiyor.Çok çok azda olsa getir götür görevi var onlarda beleş exp :) Tek eksigi ingilizcesi yetersiz olan arkadaşların görevlerden birsey anlayamaması , keşke türkçe dil destegi mevcut olsa.. Görevleri bilmeden etmeden yapıyorum.Bir cumleyi 5dkda telefuz ettigim ve konusmalar çok oldugu için hep geçiyorum..Tabi bunu araştırdım bir sitede senaryoların turkcelerinide vermiş , ordan senaryoyuda kapıyorum :) Kısacası güzel oyun.. Başlarsan buradan öm atarsın..

Oyunun pek bir şeyi yok ama özelden sorarsın takıldığın yerde elimden geldiğince yardımcı olurum...
Ben oyunun amacını soracaktım savaş,party,lonca guild ne bileyim böyle sistemler mevcut mu? yani en yüksek seviyeye ulaştıktan sonra yapılacak bir şeyler var mı?

Geri