• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Virtual Tuning - VW Passat TSI (Video)

iecismail

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Haz 2013
Puanı
1
Merhaba Arkadaşlar,

Photoshopta genelde zevke bir şeyler yaparım. Videolara almaya karar verdim. Sürekli olarak paylaşımlar yapmaya devam edeceğim. Boş zamanlarım oldukça sizlere paylaşım yapacağım. Bu seferde modifiye işine gireyim dedim
smile.gif
Passatı Modifiye etmeye çalıştık. umarım sizlerde beğenirsiniz. Şimdiden Teşekkürler..

Link: https://www.youtube.com/watch?v=mEUCq45SaaA

Beklediğimin çok dışında bşr konu üzerinde uzmanlaşmışsın ve sahiden iyi bir çalışma örnek bir .PSD dökümanını paylaşabilirmisin örnek olarak bu video daki gibi ?

Geri