• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Virüs Programı Önerileriniz

SpeeDKiLLs35

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 May 2014
Puanı
10
Bilgisayarı kastırmıcak rahat bilgisayara virüs girdirmiyen bi virüs programı lazım şöyle 30 günlük denemeli olanlardan :D eset nod 32 harici önerilerinizi bekliyorum

"virüs girdiymeyen bir virüs programı mı?" hocam böyle bir program varsa bizde isteriz yani. :D Ben kullanmıyorum nerden ne indirdiğime de dikkat ederim sadece ASC kullanıyorum.

diğer konu kitliydi burdan yazim de cahiller görsün nod32 nin kendi uninstall programı var ordan silebilirler How do I manually uninstall my Windows ESET product? - ESET Knowledgebase

çözdüm o sorunu ozancım :D

----------

yorumlara göre şimdi avgmi kuraym kasperskymı bilgisayarı kastırmaz umarım bunlar çok ?

----------

"virüs girdiymeyen bir virüs programı mı?" hocam böyle bir program varsa bizde isteriz yani. :D Ben kullanmıyorum nerden ne indirdiğime de dikkat ederim sadece ASC kullanıyorum.

lafın gelişi o :D :D

Comodo kullan o kadar güvenlik sağlıyorki senin internete girmen bir banka kasasının şifresini çözmen gibi bir zaman alabilir :D

Geri