• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Virüs programı yüklenmiyor yardım lütfen?

JokerKingSize

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2013
Puanı
1
Arkadaşlar daha 3 gün önce laptop'a format+bakım yaptırdım bilgisayarcıya.Bir program indirmem gerekiyordu ve virüs programı izin vermiyordu indirmeme.Virüs programını kapattım indirdim.Sonra açmak istiyorum ama hata veriyor zaman aşımı süresi sona erdiğinden falan diyor ve açılmıyor.Virüs programının adın Microsoft Security Essentials.Dedim bu programdan herhalde başka indireyim dedim eset başta olmak üzere bir sürü virüs programı indirmeyi denedim fakat hep hata veriyor ve inmiyor.Neden olabilir yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum.Şuan hiç virüs programı yok bilgisayarda.

Arkadaşlar sorun ne olabilir yardımcı olabilecek kimse yok mu?Virüs programlarını indiriyorum ama kurulmuyor.Microsoft Security'İ de indirdim tekrar aç diyorum açılmıyor zaman aşımı süresi sona erdiğinden falan diyor.Güncelle diyorum yükleniyor sonunda hata veriyor.Yardım bekliyorum.

Denetim masası > Program kaldırdan ilk olarak programı bir kaldır tekrar yüklemeyi dene.

Combofix kullan düzelir. Aslında virüs programı kurmana gerek yok haftada bir combofix kullanabilirsin

Geri