• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Virus Temizleme Programları (no antivirüs)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TRANCER
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TRANCER

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ocak 1970
Puanı
9
2vtbacl.jpg

10nf5fn.gif
Bu Programlarla Bilgisayarınıza Format Atmadan Virüs'leri Temizleyebilir.Herhangi Bir Bilgisi Olmayanlar Bile Sizlere Sunucagım Programları Rahatlıkla Kullanabilirler...

Programları Kullanmadan Önce Antivüs Firiwall Vb Çalışan Yazılımları Kapatmanız Gereklidir.

HijackThis
Hijack This, web sayfalarından otomatik olarak gelen kötü süprizleri engeller.

HijackReader
HijackReader, HijackThis programının sisteminizi inceledikten sonra vermiş olduğu log kayıtlarını okuyarak size problemleri düzeltmeniz için tavsiyeler içeren bir rapor oluşturur.

The Avenger
Avenger son derece inatçı dosyaları, kayıt defteri anahtarlarını / değerleri ve yerleşik zararlı yazılım tarafından korunan diğer sürücüleri kaldırmak için tasarlanmış tam script, çekirdek düzeyinde Windows sürücüdür.

ComboFix
Bir malware temizleme yazılımı olan Combofix flashdisk ve nadir de olsa dikkatsiz yazılan CD'lerden bulaşan amvo.exe adlı zararlı autorun dosyasını başarılı bir şekilde bilgisayarınızdan siliyor.

Helios Lite
Rootkit temizleme aracı

Autorun Killer
Autorun ve benzeri virüsleri sistemden kaldıran kullanışlı bir yazılım

Msn Virus Killer
Bu program ile MSN Photo Virus olarak bilinen zararlıyı temizleyebilirsiniz

Worms Doors Cleaner
Paylaşım Programlarının Açık Bıraktıgı Portları Yada port kapamaya yarıyan program

Panda Anti-Rootkit
Rootkit algılama ve temizleme yazılıdır

Hazard Shield
bütün işleri yapabiliceginiz küçün bir yazılım

All Purpose Utility
sitem ihtiyaclarını ve windows gizli ayarlarını görüp degiştirebiliceginiz bir program

RemoveIT PRO
Gerçek zamanlı koruma programı sistemi siler tarar...

X-Ray PC
X-RayPc Casus Analizcisi kullanıcıların Windows bileşenlerini görüp üzerinde inceleme yapıp system sorunlarını düzeltebileceği bir araçtır. Bu araç özellikle ileri seviye kullanıcılar ve casus yazılım araştırmacıları için dizayn edilmiştir.

McAfee Labs Stinger
Sistem İçin Yardımcı Programdır

Autoruns
Autoruns, Microsoft ürünü ücretsiz bir sistem başlangıç yönetim aracıdır. İşletim sisteminizin başlangıcında yüklenen programların belirlendiği başlangıç klasörü, Run, RunOnce ve diğer Kayıt Defteri değerlerini görebileceğiniz vi direkt olarak müdahale edebileceğiniz başarılı ve kolay bir uygulama

RunScanner
Runscanner bilgisayarınıza bulaşan küçük reklam yazılımları ve bilgi alma amaçlı olan casus yazılımları bulup temizleyebilen bir yazılım

ATF Cleaner
Kurulum Gerektirmeyen temizleme aracıdır

Kavo Killer
Harddisk e tıkladıgınız zaman acılmıyorsa bu programı kullanabilirsiniz

Dracula Virüs Temizleyici
Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları tutan klasörleri (temp, prefetch vb.) temizler.irüs veri tabanında bulunan Zaralıları temizler

Remove Restrictions Tool
Virüs tarafından çalışmayan sistem özelliklerini geri getiren program

SmitFraudFix
Sisteme zarar veren yazılımların hepsini siler

avast! Virus Cleaner
Güncel tüm virüsleri sisteminizden kaldıran oldukça gelişmiş bir virüs temizleme aracı

Multi Virus Cleaner (MVC)
Sistemdeki virüsleri tespit eder temizler

AIM Fix
online mesajlaşma yazılımlarındaki tüm virüsleri temizler

Panda USB and AutoRun Vaccine
Bilgisayara takılan depolama birimlerindeki virüsleri temizler

Norton Security Scan and Clean
Bilgisayara bulaşmış veya internet üzerinden gelen diğer zararlı yazılımları ücretsiz olarak sisteminizden siler

VundoFix
Virtumonda tehditleri için bir güvenlik paketidir.WinFixer, Amaena, WinAntiVirus, ErrorSafe, SystemDocteor v DriveCleaner virüsleri silinebilir vs vs...

Trend Micro CWShredder
web tarayıcılarından bulaşan virüsler içindir

Avira AntiVir Removal Tool
Bilgisayar sistemlerine sızmış azılı virüsleri temizlemek için,Özel Virüs Temizleme Aracı

b8pdhf.gif

2d8kux0.jpg

Yardımlarından Dolayı KaoZ ve EgeliLodos Teşekkür Ederim

Son düzenleme:
Hepsni İndirirsek Saden Pcde Yer Kalmas Gerkeli Olanların Altını Cizsen yeterliydi ya Dostm :)

oo süper içlerinden iyi hangisi 2 aydır antivirüssüz pc kullanıyorum çok kasıo pc indirecem :D

Cok Merak EdiyorM Aslında wardır Ama Siz Bİliyormusunuz Virüs felan war ya onların yerine Bilgisayarı Format atmadan Onceki Ayarları Yükleyebilirmiyiz %100 Saglam Bilgisayar ama Dosyalar Silinmiyecek Sorunsuz Pc Olucak ?

TRANCER Eline Sağlık Güzel Bi Konu Olmuş Herkez Faydalanır..

Cok Merak EdiyorM Aslında wardır Ama Siz Bİliyormusunuz Virüs felan war ya onların yerine Bilgisayarı Format atmadan Onceki Ayarları Yükleyebilirmiyiz %100 Saglam Bilgisayar ama Dosyalar Silinmiyecek Sorunsuz Pc Olucak ?

Sanırım Çözümü Biliyorum Ancak Kaydettiğin Dosyalar Belli Bi Tarihte Saklanır. Yani:

1) Deepfreeze: Dosyaların Hiç Kaydedilmez Her Zaman Sorunsuz Bi PC Kullanırsın..
2) Sistem Geri Yükleme: Dosyaların Kaydedilmez. Bu Şekilde PC'ne Virüs Bulaşmaz.
3) Bi Kart Vardı İsmini Hatırlamıyorum. Anakarta Takılıyodu Deepfreeze İşlevi Görüyordu. Dosyaları Kaydetmek İstediğin Zaman, Bilgisayarı Açtığında Onun Penceresi Geliyodu(Daha İşletim Sistemi Açılmadan) Orda Şifreni Girerek Önceki Gün(Yani En Son PC'yi Ne Zaman Açtıysan) Yaptığın Değişiklikleri Kaydediyodu.. Eğer O Pencereyi Geçersen siliyodu...

Güvenlik kartı takabilirsin . Yada daha kolayı işletim sisteminin yedeğini al cd'ye birşey olduğunda onu kur

Geri