• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Visual Basic %100 Demo Yapma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jojomax31
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jojomax31

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
16 Eyl 2010
Puanı
1
İlk Yapmamız Gereken Şey Demo İçin 1 Tane Timer Eklemek Ve Timer'ın İnveralini 1000 Yapın 1000 1Saniye'ye Eşittir Timer Ekledikten Sonra Form Loadın İçine
PHP:
    Private Sub Form1_Load(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MyBase.Load
        Timer1.Start() ' Kırmızı Yeri Yazın Sonra 
    End Sub
Sonra Public Class Form1 Altına Değişken atayalım
PHP:
Dim hak As Integer = Microsoft.Win32.Registry.CurrentUser.CreateSubKey("demo").GetValue("Süre", 1)'Kopyalayıp Yapıştırın
Daha Sonra Timer1 'in Kodlarına Gelelm Timer1'in İçine İse Bu Kodu Ekliyelim
PHP:
ProgressBar1.Value = hak
        Label1.Text = "%" & hak
        hak = hak + 1
        If hak = 100 Then
            MsgBox("Kullanım Hakkınız Sona Erdi")
            Me.Close()
        Else
            Microsoft.Win32.Registry.CurrentUser.CreateSubKey("demo").SetValue("Süre", hak)
        End If
Kopyaladıktan Sonra Yapıştırın Bu kadar Bu 100 Saniyelik 1 Demo Eyer Timer İnveralini Değiştirerek Çoğalta Bilirsiniz Timer inveralindeki 1000 1 saniye olduğu için Kodun İçinde Yazılı Olan 100 İle timerın İnveralindeki rakam 1000 yani 1 saniye İle çarptığımızda kaç saniyelik demo oldunu görürüz Bunun için timer inveralini 2000 yaptıkmı 2 saniye çarpı 100 cevap 200 saniyelik demo olur timer içindeki ProgressBar1 İse . Süre Bitimine Kalan Zamanı ProgressBar. İle Göstermesini sağlıyor Bunu Bjkl Arkadaş İçin Yaptım Eyer Demonun Baştan Başlamasını İstiyorsanın Başlat çalıştır yapın Ordan regedit yazıp ctrl+alt F yapıp oraya demo. Yazıp aratıp demoyu sildinizde yeniden başalanıyor Hiç Bir Şekilde Alıntı değildir Bi tek Değişkeni İnterneten Buldum Onuda Düenledim
Bir Sorunuz Olursa Söleyebilirsiniz

Bir Teşekkür Yeter :D

Microsoft.Win32.Registry.CurrentUser.CreateSubKey
sadece bu kod mu gerekiyomuş yani. şu 1 satırlık şey için mi 2 hafta uğraştık

Geri