• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vitesli mi Vitessiz mi Yardım?

Battle Rap

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2013
Puanı
0
Beyler ehliyette haftaya yazılcam motor alcam kfamda fikirler var ama karar veremiyorum.Otomatik mi vitesli mi daha once motor kkullanmadim ama bisiklette cok iyiyim :)
Fikirlerinizi bekliyorum bir aya kadar alicam motor yardim lutfen..

Her zaman düz vites taraftarıyım düzü süren hepsini sürer :D

Başlangıç için yarı otomatik tavsiye ederim, ben yarı otomatikle başladım. Yarı otomatik derken; vites var ama debriyaj yok.

ileride ne kullanacaksın ? onu söylesen daha iyi olur. ayrıca sürücü kursunda (bizim zamanımızda) düz vitesle giriliyordu sınava. bana kalırsa düz vites daha iyi. sonuç olarak belli bir yerden sonra gözün yükseklere kayacak (racing için 600 üstü tarzı) o zaman da düz vites le uğraşmak zorunda kalacaksın

vitessiz başlangıç için ideal zn 125 al 2. el bak keyfine ama ben olsam şundan alırdım :D :D :D
big_117783659l8k.jpg

----------

6-7 kişi rahat sığar buna bütün forumu toplarsın :D

​Ayrıca ehliyet sınavları artık yarı otomatikle yapılıyor.

Yari otomatik dusunmuyorum ya vitesli yada otomatik dusunuyorum kafamda suanda tvs apache 150 ve honda cbr 125 var birde chopper ramzey qm 250 var bu motorlar vitesli ve ucuzlar otomatik olarak honda spacy 110 var.Vitesli ile baslamak daha iyi gibime geliyor otomatikte fazla birsey orenecegimi sanmiyorum ve motor tarz meselesi diyorlar iyice kafam karisti ne bilim yardim lutfenn fikirlerinizi ve dusuncelerinizi bekliyorum.

Cbr 125 i tavsiye ederim. Ben o motorla başladım. Dayanıklı ve hoş bir motor.

Bende sınava girdim ayın 13 ünde ama sanırım sağlıktan kalacağım. Yarı otomatik başlangıç için en idealidir. Biraz reflex geliştirdikten sonra Manuele geçebilirsin.

Ya vitessiz arabamı kullanılır, akülü arabaya bin ona bineceğine.
Al manuel ;) Debriyaj olayı çok mühim bir mevzu onu çözmen gerek eğer cidden iyi şoför olmak istiyorsan.

Ya vitessiz arabamı kullanılır, akülü arabaya bin ona bineceğine.
Al manuel ;) Debriyaj olayı çok mühim bir mevzu onu çözmen gerek eğer cidden iyi şoför olmak istiyorsan.

Sırf uğraş be manuel arabadada :D Alırım otomatik oh yolun keyfine bakarım işim gücüm yokta habire vites atmaklamı uğraşıcam :D Aslında ben bir tane UTV almayı düşünüyorum ondada zaten düz vites istesemde yok :D

Geri