• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vodafone çakallık yaparak her ay milyonlarca TL haksız kazanç elde ediyor

MonsterMMORPG

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Mar 2014
Puanı
3
Resmi forumada konu açtım ama çözüm bulmadılar işte konusu : http://forum.vodafone.com.tr/t5/Faturas%C4...-TL/td-p/511694

Sürekli SMS geliyor ve diyorki Efsane Altın tarifeniz xx.yy.cccc tarihinde yeterli bakiyeniz olması durumunda otomatik olarak yenilenecektir

Bizde saf gibi buna inanarak madem otomatik yenileniyor diyerek 30 TL bakiye yüklüyoruz

Normalde tarife 25 TL

Tarifemiz var ve otomatik yenilecek diye biz 3G açık telefonu kullanmaya devam ediyoruz

Fakat sistem her saniye kontrol ederek tarifemizin bitmesini bekliyor peki neden?

Çünkü bitince anında bakiyemizi sömürmeye başlayacak tarifeyi yenilemek yerine işte tam da bu yüzden

Benim tarife bitiyor ve otomatik yenilemiyor bu yüzden 1.4 MB gibi 1990 senesinden kalma bir internet miktarı için tam 22 TL bakiyemi heba ediyor

Bu ilk defada olmuyor. Sistemi bu şekilde çakallık üzerine kuran vodafone belkide 10 milyonlarca TL haksız kazanç elde ediyor her ay!

Kullanım bilgisi ve tamamen yalan dolan olan otomatik yenilenme sms aşağıda

screenshot_2016_03_22_02_46_30_by_monstermmorpg-d9wa4eb.png

kullanim_by_monstermmorpg-d9wa4en.jpg

Fena vurmuşsun garibana. Zeynep ne diyecek mereak ettim şimdi :D Resmen tokatlamışlar seni çözmek yerine 3 mod apırsapır konuşmuş. İşte bu yüzden bunların hiç birini kullanmayı tercih etmiyorum. Sistemleri dediğin gibi öyle bir ayarlanmışki adam s.... mek için resmen hakkını sonuna kadar savun derim . Kolay gelsin.

Hepsi böyle çakal. Artık bunlara sövmekten küfür kalmadı... Şikayet edip mahkemeye versen %99.99 haksız çıkacaksın. Adamlar olabilecek herşeyi düşünüp sayfalarca sözleşme, gizlilik bildirgesi yazmışlar. En son yetti dedim, gittim konuştum adam olun felan. Ayara geldi bunlar 1k SMS 1k Konuşma + 3GB Net = 19 TL yaptılar ve ekstra hiçbir ücret gelmeyecek dediler. Kafa raad. :D

Ah kapitalizm ahhh... Hangisi çakal değil ki, al birini vur ötekine. Din, iman, inanç, felsefe, yaşam ve tüm değerler para olmuş artık. Kim kime ne geçirebilirse artık onu yapıyor..

Geri