• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vodafone internet vs Superonline

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
Arkadaslar herkese merhaba

Ttnetin yüksek faturalarindan kurtulmak istiyorum artik.Bulundugum bölgede fiber internet mevcut,aklimdaki vodafone internet, ama hic kullanmadim, kullananlar yorum yapabilirlermi ? Sikayeti olan varmi,yada ikisinide kullanan varsa kiyaslayabilirmi tesekkur ederim simdiden.

Vodafone yerine Super Online öneririrm abi eğer ikisi arasındaysan.

önce koçnetti sonradan vodafone net oldu şu kadar söyleyim mükemmel bir hizmet en azından bizim bölgede öyle ve akkyi 2-3 e katladığım halde ayın son 3 günü neti yavaşlatıyorlardı.

Son düzenleme:
Yerine göre değişir bence. Bazı yerlerde alt yapısı sağlamken bazı yerlerde olmaya bilir. Yerinde olsam uydunete geçerdim. Fiberde 50gb downloaddan sonra hızın 3e düşücek yani adil kotası düşük. Uydunette 150gb olmalıydı heralde adil kota. Fiyatlarıda çok ucuz bu ay sonu bn geçicem şahsen. Buurun bir bakın: http://m.turksatkablo.com.tr/internet.aspx

Konuyu keske anket yapsaymisim.Bu hafta bu iside halletmek istiyorum.Kampanyalar nasil önereceginiz kampanya varmi ?

Bende aktif olarak 1 senedir SuperOnline kullaniyorum. 50Mbit hizi olan. İzmir'de bulundugum bolgede altyapisi vardi ama gecen sene aktif ettiler. Belli apartmanlarda oldugu icin bazen hiz o kadar dusuyor ki, indirme hizi olarak 30kb/sn gordugum bile oluyor. Bazen kafasina gore kopmalar oluyor. Ama genel olarak memnunum.

3 Senedir Kullanıyorum Adil Kotayı Aşsam Bile Süper Hızda İndiriyor ve Bügüne Kadar Kopma vs Yaşamadım Arada Bakım Yapıyorlar o da Çok Nadir SüperOnline FİBER :)

superonline daha iyi zamanında ttnet'e facebookdan destek istedigimde cevap vermeye tenezzül etmezlerdi superonline direk irtibat no isteyip arıyorlar 5dakika sonra

Ttnet fibernet kullanıyorum 50tl sabit fiyat 24 mbps 75gb akk hiç fena değil ;)

İnceliyorum,hepsi neredeyse ayni fiyat,ayni hiz ve limit.

Hiz testlerini koyabilirmisiniz,onu kiyaslayalim bari.

9VN89r.png

Son düzenleme:
Geri