• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vodafone mi sahtekar yoksa benmi aptalım

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Az önce annemin telefonuna mesaj geldi tüm vodafonelilere ücretsiz katılım 4455e kazan yaz yolla 1 günlük 250mb internet bedava vs. diye.yolladım peşinden internete girdim denemek için çıktığımda sonuç kullanım tutarı 11 tl.bela okumayayımda ne yapayım şimdi?

Vodafone'den geldiğine emin misin? Bazı dolandırıcılar bu tür yöntemlerle insanları kandırıyor.

Dediğim gibi bu tarz bedava internet kazandınız - dakika kazandınız tarzında gelen mesajlara kulak asmayın sonuç hüsran oluyor :)

ug4ky.jpg

İç derim ben :D

Valla o kampanya emin değilim ama kontör yüklediğinde 10 kat geliyor , harcarkende 10 kat gidiyor.

İnsan sömürmeden önce bi googleye girer kontrol eder sonra sömürmeye başlar yakışmadı sana :)

olay doğruda sen mesajı attıktan sonra bir onay mesajı gelmesi gerekiyor o mesaj gelmeden internete girmemen lazımdı banada geldi geçen ben de bir gün kullandım

Vodafone akıllı çocuktur ersan yapma öyle şeyler. :D:D Sana komplo kurmuşlar :D :D :D :D

tarafsız konuşayım ikinci söylediğin kardeş.Neden diye soracak olursan o gelen mesajlardan sabit kontör faturalı ise sabit ücret gidiyor cevap verdiğin an ve hiçbir itiraz hakkın kalmıyor başka numara almaktan başka... Çünkü o mesajı yiyip cevap veriyorsun benim babam bile yemiyor bu gelen mesajları şikayet etti hatta istemiyorum VODAFONE ve sabit+cep numaraları hariç başka yerlerden mesaj diyerek.. SizeOzel diyor vodafone demiyor mesajın içeriğine bakma benime hat vodafone ve o mesajları direkt siliyorum ;)

Ersan ilk önce geçmiş olsun kardeşim. :) Banada o tarz şeyler çok geliyor, bende Avea'yım. Kimi yerden 500 dakika kazandınız diye bile mesajlar geldi, o mesajdan sonra zaten hiç bir mesaja inanmamaya başladım. Sadece vodafone'ye has birşey değil yani bu. :)

olm babam bile bunlara inanmıyor lan adam ilkokul mezunu :D ayıp ayıp yakıştıramadım :D

Geri