• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vosvos ( Kaplumbağa )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Evet arkadaşlar çoğu insanın küçüklüğünden beri hayali olan Vosvos, diğer adıyla Kaplumbağa arayışı içine girdim. Aranızda bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır? Malum eski bir araç alacağız ve dikkat etmemiz gerekiyor.

1) Hangi Yıl ve Hangi Model Almalıyım ?
2) Lpg ya da Benzinli mi almalıyım? Neden?

Gibi gibi sorular var kafamda. Aramızda kullanan, tecrübe sahibi olan arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum. :)

Ben küçükken hep bir Mini Cooper almak istiyordum :)) Ama yaş ilerleyince bu düşüncelerim değişti, şimdi o tür araçlar daha çok bayan tarzı gibi geliyor bana.

Neyse konuya dönecek olursak hiç bir fikrim yok umarım istediğin türde bir araç bulabilirsin ^^

Ben küçükken hep bir Mini Cooper almak istiyordum :)) Ama yaş ilerleyince bu düşüncelerim değişti, şimdi o tür araçlar daha çok bayan tarzı gibi geliyor bana.

Neyse konuya dönecek olursak hiç bir fikrim yok umarım istediğin türde bir araç bulabilirsin ^^

Eyvallah ümit abim sağolasın. Bakalım bi deli cesareti geldi gibi, sonucu ne olacak yaşayıp göreceğiz. :)

Evet arkadaşlar çoğu insanın küçüklüğünden beri hayali olan Vosvos, diğer adıyla Kaplumbağa arayışı içine girdim. Aranızda bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır? Malum eski bir araç alacağız ve dikkat etmemiz gerekiyor.

1) Hangi Yıl ve Hangi Model Almalıyım ?
2) Lpg ya da Benzinli mi almalıyım? Neden?

Gibi gibi sorular var kafamda. Aramızda kullanan, tecrübe sahibi olan arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum. :)

Hiç o tarz arabalara merakım olmadı fakat şöyle bir durum var artık Klasik araç kategorisine girmesi sebebi ile değerinin üzerine olmadık fiyatlar vardır. İnşallah bulursun istediğin gibi bir araç.

Bro, Semih abinin de dediği gibi vosvoslar klasik araç kategorisine giriyor artık. Adam ufaktan restore ediyor, kıçına 2 tane kutu bağlıyor; günlüğü 750-800TL'den kiralıyor. :D

Geri