• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Arabia Town, 125 Skiller Sorunsuz DB ve Client

Teşekkürler deneyeceğim npcler eklimi acaba ekli değilse ekleyip kodlarını paylaşabilirim

Paylaşım için çok teşekkürler Ancak Ben Ne Yapacağımızı anlamadım ? :(

Paylaşım için çok teşekkürler Ancak Ben Ne Yapacağımızı anlamadım ? :(

Yapacağınız şey , sizin databeseleriniz yerine arkadaşın paylaştığı databeseyi kullanmak, clienti indirip sizin fileslerinizde data kısmınada oyunun clientindeki datayı çıkartıp atmak client ilede oyuna girmek :)

Yapacağınız şey , sizin databeseleriniz yerine arkadaşın paylaştığı databeseyi kullanmak, clienti indirip sizin fileslerinizde data kısmınada oyunun clientindeki datayı çıkartıp atmak client ilede oyuna girmek :)

Kusura Bakmayın Çok soru soruya olabilirim. Ama bu işlerde sizin kadar iyi değilim. Clienti indirip Files--> Data Kısmından oyunun clientindeki datayı çıkartıp atınca Direk olmuyor mu Ayriyetten DB Kısmında ayarlamalar yapmam gerekirmi ?

Kusura Bakmayın Çok soru soruya olabilirim. Ama bu işlerde sizin kadar iyi değilim. Clienti indirip Files--> Data Kısmından oyunun clientindeki datayı çıkartıp atınca Direk olmuyor mu Ayriyetten DB Kısmında ayarlamalar yapmam gerekirmi ?

Databeseyi restore etmeniz lazım kendi ıp adresinizi eklemeniz lazım vs. bir sürü şey var :)

Eğer siz hiç vsro files kurulum yapmadıysanız youtube'de kurulum ile ilgili videolar mevcut onlar yardımı ile kurarsınız :)

Şuanda Sunucuda Server Açık. Arabia map'ı da Eklemeyi Çok istiyorum. Eğer Vaktiniz varsa iletişim'e Geçebilirmiyiz ?

Pk2 Kısmı Varsa Onları ben hallederim ama DB Yi anlamıyorum :/

Şuanda Sunucuda Server Açık. Arabia map'ı da Eklemeyi Çok istiyorum. Eğer Vaktiniz varsa iletişim'e Geçebilirmiyiz ?

Pk2 Kısmı Varsa Onları ben hallederim ama DB Yi anlamıyorum :/

Ben pek anlamıyorum aslında sizin yapıcağınız şeyleri söyleyeyim size

-Arkadaşın verdiği databeseyi indirip sizinkiyle restore edin ama kendi datanızın yedeğini alın.
-Databeseye Gm çara giriş yapmak için ıp'nizi ekleyin
-Oyun Client'indeki data.pk2sini çıkartıp filesdeki data klasörüne atın
-Sonra clientin ıp'sini siz kendi ıp'nize göre ayarlayın
-Serveri açın ve clientten giriş yapın bu kadar :)

Ben pek anlamıyorum aslında sizin yapıcağınız şeyleri söyleyeyim size

-Arkadaşın verdiği databeseyi indirip sizinkiyle restore edin ama kendi datanızın yedeğini alın.
-Databeseye Gm çara giriş yapmak için ıp'nizi ekleyin
-Oyun Client'indeki data.pk2sini çıkartıp filesdeki data klasörüne atın
-Sonra clientin ıp'sini siz kendi ıp'nize göre ayarlayın
-Serveri açın ve clientten giriş yapın bu kadar :)

Eğer bu kadar ise çok zor gözükmüyor. Sadece Restore Etmekte Sıkıntı çekebilirim Gerisi Basit :) Eyvallah kardeşim Çok yararın dokundu Bazı forumlarda +rep Var eğer bu forumda'da varsa veriyim sana ?

Eğer bu kadar ise çok zor gözükmüyor. Sadece Restore Etmekte Sıkıntı çekebilirim Gerisi Basit :) Eyvallah kardeşim Çok yararın dokundu Bazı forumlarda +rep Var eğer bu forumda'da varsa veriyim sana ?

Hiç gerek yok eğer takıldığınız bir yer olursa ö.m atın ben tw ile size yardımcı olmaya çalışırım :)

----------

Arkadaşta restore yaparken shard restore olmuyor acaba hatalımı paylaşıldı yoksa biz mi beceremedi :D

----------

Arkadaşta restore yaparken shard restore olmuyor acaba hatalımı paylaşıldı yoksa biz mi beceremedi :D[/QUOTE]

Aynen :) Restore olmadi Bi bakarsaniz sevinirim

Hiç gerek yok eğer takıldığınız bir yer olursa ö.m atın ben tw ile size yardımcı olmaya çalışırım :)

----------

Arkadaşta restore yaparken shard restore olmuyor acaba hatalımı paylaşıldı yoksa biz mi beceremedi :D

Dosyalar Sorunsuz :) Ekledik Client inmesini bekliyorum :)

Yardım Edermısınız

Arkadaslar Su İşlemleri Yaptım Ama Hata Alıyorum

-DB Restore Ettim.

-Verdiginiz Clientteki Data yı Pk2 İle Çıkartıp Files deki Datalarla Degiştirdim.

-IP Falan Ayarlı

-Daha Sonra Oyunu Actım SMC Ye Kadar

-Ama Gameserver Hata Verıyor 11 dg Itemlerden 13dg Itemlere Kadar..

-Dolayısıyla GameServer Acılmayınca SwDe Acılmıyor..!!,

-Gold Prince Falan Yazıyor

-Yardım Edersenız Memnun Olurum

Tesekkurler Maxigame.. Tesekkurler Konuyu Acan Kardes.

Arkadaslar Su İşlemleri Yaptım Ama Hata Alıyorum

-DB Restore Ettim.

-Verdiginiz Clientteki Data yı Pk2 İle Çıkartıp Files deki Datalarla Degiştirdim.

-IP Falan Ayarlı

-Daha Sonra Oyunu Actım SMC Ye Kadar

-Ama Gameserver Hata Verıyor 11 dg Itemlerden 13dg Itemlere Kadar..

-Dolayısıyla GameServer Acılmayınca SwDe Acılmıyor..!!,

-Gold Prince Falan Yazıyor

-Yardım Edersenız Memnun Olurum

Tesekkurler Maxigame.. Tesekkurler Konuyu Acan Kardes.

Gelen hatalara tamam deyip geç onlar uyarı sadece

GameServer Acılmıyor ?

----------

SingleShot Kardesım Ama Gameserver Acılmıyor Cert Dıyor..

----------

Yardım Edecek Yokmu SMCde Giriş Serverini Acıyorum Ama Server Checkten Cıkmıyor Cert Dıyo Game Server..

Nasıl Cozebılırım Bı Yardım Edın :)

Şimdiden Saolsun.

Geri