• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VSRO Bölümleri ile alakalı - Ümit, Kahraman abi sizi konuya bekliyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
Öncelikle merhabalar. 1.5 senedir VSRO bölümlerinde aktif olarak elimden geldiğince görevimi yapmaya çalışıyorum. İlk zamanlar, şuanda görevli olan herkes elinden geldiğince bir şeyler yaparlardı. Fakat şuan, bu bölümdeki diğer moderator-project team rütbesine sahip kimse aktif değil. Fazlalıktan başka bir şey yapmıyorlar. Hemen hemen 7-8 aydır aktif değiller. Onların yerine bu bölümde aktif olacak, çalışacak adamları göreve getirmenizi istiyorum. En doğrusunu gene siz bilirsiniz. Sadece bir fikir ve bir istek. İyi forumlar.
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] [MENTION=210935]Terk-i Diyar[/MENTION]

Yakinda bir toplanti yapilicak ve hepsi konusulucak birtek project ekibi ile degil görevine son verilicek global mod arkadaslar bile mevcut.

Buna birazda firtina öncesi sessizligi diyebiliriz.

Alimlarda her zaman acik vericeginiz isimlerde her zaman degerlendirilmekte.

----------

Ayrica onurgs59 gayet aktif simdi bakiyorumda adamin son 5postunun 5ide bölümünle alakali yardim konularina olmus..

Bu tarz konularida bir dahaki sefere bölümün kidemlisi olarak arastirarak ö.m yoluyla bildir lütfen yönetimdeki sorunlarin off topicte konusulmasi uygun degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri