• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Ezma Databesa V1

OttomanSilkroad

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ağu 2012
Puanı
20
[BILGI]İyi Aksamlar Arkadaşlar , İyi Forumlar!

Bu aksam sizlere ' Ezma ' databesanin editlenmiş v1 halini sizlere sunuyorum , tamamen kendi editimdir ! Databesa ilk yayınlandıgın kullanmaya başlamıştım fakat bir çok bug vardı kendi tecrübelerime bugları çoğunu fixledim neredeyse bug yok denebılır ama genede , bug yok demıyorum.
:ent[/BILGI]

[UYARI]Databesanın genel özellikleri: :rbk:

-120 Lv Başlangıç
-360/240 EU & CH Skill Mastery
-Samarkand ve Jangan NPC'lerinde sizi bekleyen 13 D Itemler.
-Bütün Stone'ler Samarkand & Jangan ''Jewellery NPC'sinde'' mevcuttur. (Tutma Oranı %100)
-NPC'lerdeki özel eşyaları kazandığınız ''Coin'' ile satın alabilirsiniz .
-15 DK Arayla Unique'ler spawn olur.
-CH & EU ırkları Mevcut .
-Fortress War sistemi sorunsuz. ( Her Pazar Günü 19:30-21:00 saatleri arasındadır )
-Başlangıcta ' New Arabian ' Dress veriyor.
-4 Saat Arayla Titan Unique Spawn! Özel Noktalarda
[/UYARI]

Link :

Databesa olarak sadece ' Shard ' ı verıyorum sız orjinal account ve log kullanarak Sorunsuzca oyunu açabılırsınız!

Uyumlu Full Client :

[UYARI]Not : Shard Restore ederken şifre isterse[/UYARI]

[UYARI]Şifre : fortresswararctcmy@kinqlowes[/UYARI]
:pro

[UYARI]Not : SQL 2008 R2 Uyumludur , V2 Geliştirmeye başladım ' V2 ' SQL 2005 ve 2008 R2 Olarak Ayarlayacagım arkadaşların işine yarayacaktır eminim[/UYARI]

Son düzenleme:
Asıl ben teşekkür ederim , sizlere yararım dokunduysa :)

Not : V2 çalışmalara başladım , versiyon güncellendikçe buradan paylaşacagım

Asıl ben teşekkür ederim , sizlere yararım dokunduysa :)

Not : V2 çalışmalara başladım , versiyon güncellendikçe buradan paylaşacagım

Eline Koluna Sağlık, ben bıraktım server vs işlerini uğraşmıyorum artık, revaç yok artık private serverlere, kazancı bir defa tutturan şanslılarlar götürüyor, bizlerin o şansı kalmadı sayılır, baksanıza playsro boş bir oyun ile o kadar playere sahip, bizler ise dünyanın en iyi db sini yapsak bile tutmayacağı belli,
Bu arada senin v2 de kara nın V2 si gibi olmasında, bekleyenler 1 sene beklemesin :)
onunkini "çarşambayı sel almış" :)

Son düzenleme:
V2 Geliştiriyorum bitime az kaldı , v2 pek fazla bırsey olacagınmı sanmıyorum ama genede Oyunun dengesını bozan onemlı faktorleri tespit ettim ugrasıyorum 3-4 güne hazırlarım ama ' V3 ' cok fena olacagı kesın :D

3-4 gu ndediğin bumuydu gun geldi 28.11.2012 çattı :D eminim 3-4 daha vardır :D:D:D

Geri