• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vsro reklamcı arıyorum.

nolimit65

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Eyl 2009
Puanı
34
Merhabalar değerli forum üyeleri geçmiş bayramınızı kutluyorum :)
Tam 800 TL yatırım yaparak açıcağım sunucum ve paralı reklamların yanında,forumlara konu açacak ve facebook sayfalarının mesaj kısımlarına reklam yapıcak 2 tane arkadaş arıyorum.
Koşullarım ise şöyledir;+15 yaşından büyük olması,video çekebiliyorsa çok memnun olurum ve media pk2 den basit şeyler biliyorsa çok memnun olurum.
Ama eğer bu 2 sini de yapamazsa bana yinede özel mesaj atsınlar veya konumun altına yazsınlar konuşalım.
Kafamdaki teklif:Haftalık para olacaktır.
3 Tane reklamcıyla anlaşılmıştır.
3 Tane daha arıyorum.Pm bekliyorum.
Kolay gelsin.
Allaha emanet.

Son düzenleme:
Arkadaşla anlaştık 1 hafta serverin reklamını ben yapıcam :)

Son düzenleme:
Reklamdan kastın nedir? TAM OLARAK ANLATABİLİR MİSİN?

Reklamdan kastın nedir? TAM OLARAK ANLATABİLİR MİSİN?
Reklamdan kasıt forumlara konu açıp facebook sayfalarına mesaj gönderip hergün güncel tutmasıdır.
Paralı reklamlar olarak ben zaten maxigame ve facebook'a sponsorlu vericeğim.

Sistemin iyi olmadığı sürece istersen 8000 TL'lik reklam ver gelen gider :)

Reklamdan kasıt forumlara konu açıp facebook sayfalarına mesaj gönderip hergün güncel tutmasıdır.
Paralı reklamlar olarak ben zaten maxigame ve facebook'a sponsorlu vericeğim.

sadece maxigame yetmez başka forumlarada reklam vermelisin.
Serverı sağlam yapmazsan stabil olmassa check bug vs parana yazık edersin.

Sistemin iyi olmadığı sürece istersen 8000 TL'lik reklam ver gelen gider :)
İnsanın direk enerjisini alırsınız be hocam,lütfen şimdi ne alaka bu kurduğun cümle.Konumla ne alakası var gerçekten.Belki şu ana kadar gelmiş geçmiş en güzel server dır yada belki en kötü,en oynanmayasıca serverdır.Gerçekten sistem hakkın da 1 gram birşey yazmadım ne alaka bu yazdığın şey.

3 Tane reklamcıyla anlaşılmıştır.
3 Tane daha arıyorum.Pm bekliyorum.
Kolay gelsin.

----------

Son 2 kişi daha alınıcaktır.
1 Kişiyle daha anlaşılmıştır.

1 Kişi daha bulunmuştur.
1 Kişilik yer kalmıştır.

İnsanın direk enerjisini alırsınız be hocam,lütfen şimdi ne alaka bu kurduğun cümle.Konumla ne alakası var gerçekten.Belki şu ana kadar gelmiş geçmiş en güzel server dır yada belki en kötü,en oynanmayasıca serverdır.Gerçekten sistem hakkın da 1 gram birşey yazmadım ne alaka bu yazdığın şey.
Ben ne dedim ki? Belittim sadece sistemin iyi olmazsa böyle olur diye o yüzden sistemini iyi yapman gerek hocam sen çok yanlış anlamışsın :D

Şu an 2 tane daha reklamcı arıyorum.
Tanıtım konusunu herşeyini benim tarafımdan karşılanıcaktır ve haftalık olarak pazartesi saat 19:00 da arzu ettiği bankadan ödemesi gerçekleştirilicektir.

Asgari ücret + SSK + Yemek + Yol + Cumartesi Pazar Tatil

Uyarsa çalışırım :D

Geri