• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Roc Stonelerinin 13,14,15 dg lerini ekleyin!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan krmfrnc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

krmfrnc

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ocak 2012
Puanı
65
ei8ln9.png

+

ei8ln9.png

Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle bu stoneler ne işe yarar hemen size onu anlatmakla başlamak istiyorum. Bu stoneler sizi belirli debufflardan korur ve sizi daha güçlü kılar daha ayrıntılı anlatacak olursak ise Stonelerin adları ve ne işe yaradıkları aşağıda yazıyor.

7211.png

Stoneler ve ne işe yaradıkları :

Magic stone of Sharpness > Silaha basılır ve Silahınıza Critical blue'si basar. Maximum 3 basılır. Silahınıza 3 Critical ekler.
Magic stone of IronShield > Shield'a basılır ve Shield'a Block Rate blue'si basar. Maximum 3 basılır. Shield'a 3 Block rate oranı ekler.
Magic stone of Guardian > Aksesuar'a basılır ve Stun resist blue'si basar. Bu blue sizin stun yeme riskinizi azaltır.
Magic stone of Devil > Chest'e basılır ve Chest'e HP&MP Recovery gibi bir blue basar. Bu blue siz damage yedikçe belirli bir saniye sonra HP'nizi doldurur.
Magic stone of Abyss > Aksesuar'a basılır ne işe yaradığını bilmiyorum bunun oyuna girip bakarsanız yazar
Magic stone of Incandescence > Aksesuar'a basılır ve Disease resist blue'si basar. Bu blue Disease yeme riskinizi azaltır.
Magic stone of IronHeard > Aksesuar'a basılır ve Fear resist blue'si basar. Bu blue Fear yeme riskinizi azaltır.
Magic stone of Sorrow > Aksesuar'a basılır ve Sleep resist blue'si basar. Bu blue sleep yeme riskinizi azaltır

7211.png

8ul8n.jpg

8ul6n.jpg

Stone'lerin tutma oranları %100'dür asla patlamaz. Bu stoneler göründüğünden dahada güçlüdür. Deneyince sizde bana hak vereceksiniz. Server'ine yenilik getirmek isteyenler için büyük bir fırsat.

Eğer ID'leri otomatik veriyorsa SQL Media ID'lerini düzeltmeyi unutmuyoruz. Eğer kısıtlama yoksa direk ekleyin gitsin.

Karışıklık olmasın diye Download şeklinde veriyorum.

7211.png

NOT : Kodlar herşeyiyle KaRa ya aittir.

Download Linki :

-

+

Maxigame Yeni Stoneler (KaRa).rar

8,9,11,12 dg lerini isteyenler için :
[VSRO] Roc Stonelerinin 8,9,11,12 deggrelerini ekleyin!

-

+

[/COLOR]

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ekleyen varmı kodları kontrol edermisin kerem crash oluyor client ?

Idleri otomatik veriyor zaten gameserver açılıyor sro client crash oluyor

Herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum itemdata ları dikkatli geçir

Arkadaşlar linkler silinmiş size zahmet olmassah birdaha paylaşırmısnız

Bu konudaki 14-15 degre roc stoneleri tekrar paylaşabilirmisin dostum

Geri