• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] SQL 2008 R2 200 ID Gösterme Sorununu Kaldırmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaRa

Yaşıyorum!
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Nis 2009
Puanı
762
Merhaba arkadaşlar.

SQL 2008 R2 kurduğunuz zaman tabloyu açtığınızda 200 ID görünür. Forumda bir arkadaş sorduğu için konu açtım. Uygun başlıkta bulamadım :)

Öncelikle SQL Girip YUkardan Tools>Options'a tıklıyoruz.

bqx1g.jpg

Açılan sayfada SQL Server Object Explorer'e tıklayıp resimdeki bölümleri 0 yapıyoruz problem kalkıyor.

bqx1y.jpg

Biliyorum da alinti gibi oldu sanki Sonucta hakki var

Ya ben onun icin mi dedim zamaninda LegendM anlatmisti sen gorun mu yani belkide o konuyu gormeden once bilemicekti

Ya ben onun icin mi dedim zamaninda LegendM anlatmisti sen gorun mu yani belkide o konuyu gormeden once bilemicekti

Sorun yok benim açımdan seymen yabancı değil

Ayrıca Toz'un dediği gibi benim konularımı birebir kopyala yapıştır yapan çok,gördükçe mutlu oluyorum bende

Geri