• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSro Ticaret Scripti

OsmanGazi

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Tem 2012
Puanı
68
Aslında her oyun için kullanabilir fakat vsro filesleriyle açılmış bir oyundada olabilir ne gibi yararı olur adam forum kurmak istemez oyuncularda satcakları charları veya itemleri duyurcakları bir alan isterse bu scripti kurup rahatca oyuncular arası iletişim kurabilir.

Not: Ben kodlamadım ben sadece üstüne edit yapdım ve pvp oyunlara uygun hale getirmeye çalışdım normalde ticaret scripti değil.

Kurulum:
İlk Olarak Site Panelimize(cpanel - plesk) veritabanı olusturuyoruz.

daha sonra rarın içindeki warosh.sql dosyasını phpmyadmin'den açmış oldugunuz veritabanına yüklüyorsunuz.Bunu Yüklemezseniz Script Çalışmaz.Daha sonra system klasöründeki db_baglan.php acarak düzenliyoruz.

@$db_name = "ziyaretci_defteri"; # Database Adı
@$db_user = "root"; # Database Kullanıcı Adı
@$db_pass = "123"; # Database Kullanıcı Şifresi
@$db_host = "localhost"; # Database Host (%99 Değiştirmeniz Gerekmez.)

Not:db_baglan.php dosyasının alt kısımlarındaki argo kelimelerin hepsi filtredir.Sakına görünce yanlıs anlamayın ordaki kelimeler kullanılıgında filtre engeller.

Download Link:
https://rapidshare.com/files/202784076/ticrate.rar
Caps:

Geri