• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Vietnam - edxSilkroadLoader [Resimli Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
1zna3py.png

Açıklama :

İlk Önce Loader'i İndirelim :)

Alternatif Link : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Alternatif Link [2] : Hotfile.com: One click file hosting: edxSilkroadLoader_Lite_beta2.rar

Alternatif Link [3] : Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

Virüs Tarama Sonuçları : VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner

DipNot[PS] : Tüm Link'leri İndirmenize Gerek Yoktur , Herhangi birini indirebilirsiniz :pispis

jsfss1.png

Kurulum :

1. Adım
edxSilkroadLoader_Lite_beta2.zip dosyasını kurun ve açın. Programı istediğiniz yerden çalıştırabilirsiniz. Silkroad klasörüne kopyalamak zorunda değilsiniz..

25697714.png

2.Adım
edxSilkroadLoader_Lite.exe'yi Çalıştırıyoruz ..

1copyco.jpg

3.Adım

Silkroad Directories'in aşağısındaki "Add" e tıklayın. Silkroad klasörünü bulun ve "sro_client.exe" dosyasını açın.

Not : Bu adımı bütün Silkroad versiyonları için tekrarlayın.

2copyjf.jpg

4.Adım
Silkroad dosyasını seçin ve bağlanmak istediğiniz server'i seçtikten sonra Login'e tıklayın.

3copyum.jpg

5.Adım
Yeni bir pencere açılana kadar bekleyin. Bu özel client için patch'in ayarlarını yapınız.

4copyxl.jpg

Adım 6:
Client'i çalıştırmak için "Start" a tıklayın veya çıkmak için "Terminate" e tıklayın. Client otomatik olarak başlarken birkaç dakika bekleyin. Eğer Client 3 dakikaya kadar çalışmazsa Antivirus programınızı kontrol edin. Loader'ı blocklamış olabilir. Öyle olursa Loader'ı antivirus programınızın Güvenli listesine ekleyin.

Adım 7:
Çalıştırmak istediğiniz her Client için 4-6 adımlarını tekrarlayın. Loader'i istediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

jsfss1.png

ULUSAL Diğer Silkroad Sürümlerin'deki Uyumluluğu ;

İSRO : Düzgün çalışması için ''unpacked'' client gereklidir , Destekler.

KSRO : Düzgün çalışması için ''unpacked'' client gereklidir , Destekler.

CSRO : Destekler , Fakat CSRO kendi güvenlikli serverini kullanıyor. O nedenle 3.parti program kullanırken dikkatli olun.

JSRO :Kısmen destekler. JSRO, GameGuard kullanıyor. O nedenle, edxSilkroadLoader uyumlu değil. Buna rağmen, eğer GameGuard disable edilirse diğer Silkroad versiyonları gibi kullanılabilir.

TSRO : Destekler.

VSRO : Destekler.

[BILGI]Kafanıza Takılan bir yer olursa Sorabilirsiniz :)[/BILGI]​

Moderatörün son düzenlenenleri:
Virüs programını hallettim , Game guard patch yapıor 10 dk bile bekledm açılmıyor yardımcı olur musunuz?:agla

daha id pw yazma yeri gelmeden soru işareti veriyor ne yapmam lazım.

Uploaded with ImageShack.us

bende böyle bir hata vermeye başladı 10 dakka önce kullanıyordum şimdi kullanamıyorum aradaki sürede hiçbişeyde yapmadım:S anlamadım valla bi yardımcı olur musunuz?

Not: oyunun GameGuardı XTrap

Son düzenleme:

Kafanıza Takılan bir yer olursa Sorabilirsiniz :)

Kardeşim teşekkürler fakat Eternity de çalıştıramıyorum bi yol gösterebilirmisin

teşekürler ama linkler kırık kardeş.
linkleri yenilerseniz sevinirim.​

Geri